Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xbox 360 odblokowanie dysku

28 Lis 2009 20:06 10165 3
  • Poziom 9  
    Witam

Pewnie niektórzy z was wiedzą ,że można już usunąć blokadę instalowania gier na dysku zbanowanej konsoli.

Jest to dość proste ale niestety ja mam z tym problem.
    Postępująć zgodnie z tym schematem zrobiłem kabel do portu LPT

[url="http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/free60/SPI_&_JTAG_diagram_%28zephyr-falcon-opus-jasper%29.png"]Schemat[/url]

Nie wiem tylko czy dobrze przylutowałem 18 pin dalem go do uziemienia koło tej diody która ma byc połączona z pinem 11.

Jak już zrobi sie ta wtyczkę należy połączyć konsole z pc ja niestety nie mam portu LPT dlatego kupiłem kartę PCI LPT zainstalowałem sterowniki

Należy później uruchomić program nandpro komendą C:\nandpro20b\NandPro.exe lpt: -r16 raw.bin

Pojawia mi się tedy taki błąd
    Testing LPT device address:0378
    Testing LPT device address:0278
    Testing LPT device address:03BC
    Could not detect a flash controller!
    Can not continue

Jak się tego pozbyć ?? Zainstalowałem program port95nt.exe który miał w tym pomóc ale nic z tego Jeśli ktoś potrafi pomóc proszę o odpowiedz
    Próbowałem pod windows XP mam jeszcze 7 ale w nim nie mogę zainstalować port95nt.exe i jest jeszcze gorzej moze jest jakaś alternatywa dla tego programu ??

Ustawienia portu LPT mam takie

Xbox 360 odblokowanie dysku
  • Poziom 25  
    Sprawdź inne nr portu. Komunikaty mówią Ci że pod standardowymi adresami nie znalazło nic. Ta przejściówka może ustawiać inny adres i dupa blada nie uruchomisz tego. Możliwe jest też że ten sposób nie działa na tego typu przejściówkach. Spróbuj u kumpla na kompie który ma wbudowany lpt. Jak dalej nic to znaczy że źle zlutowałeś (od sprawdzenia tego powinieneś zacząc):p
  • Poziom 9  
    Sprawdziłem tylko nie wiem czy dobrze uziemienie(GND) dałem. Opisałem to w pierwszym poście może ktoś sprawdzić ??
  • Poziom 10  
    Jak jeszcze sobie nie poradziłeś to muszę Cię zmartwić:cry:
    Karta PCI LPT się nie nadaje. Musi być wbudowane LPT. Poczytaj na innych forach o tym. Inni też mają z tym problem.