Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

K800i czy go brać dla płyty głównej? Oceńcie.

29 Lis 2009 16:47 929 4
  • Poziom 11  
    Natknąłem się na taki egzemplarz opisany w ten sposób. Zależy mi na płycie głównej od tego telefonu, czy wydaje się być ona sprawna czy jest totalnie uwalona i nie posłuży mi jako dawca?

Cytat:
    Telefon włącza się, wyświetlacz działa, dzwoni, nie gubi zasięgu, aparat działa,auto-focus działa, lampa błyskowa działa, głośnik oraz mikrofon sprawny, dzwoni normalnie, bluetooth działa, bateria trzyma dosyć długo i jest oryginalna, dorzucam ładowarkę (w 100% sprawna, oryginalna, ale kabel jest w 2 mscach oklejony taśmą). Teraz wady: brak gumki na włączniku telefonu (trzeba wcisnąć czymś, żeby się uruchomił, czasami włącza się sam, po włożeniu baterii, możliwe że trochę uszkodziłem ten przycisk, możliwe że z tego powodu też czasami potrafi się wyłączyć), nie działa część przycisków ( ale co najlepsze, czasami działają wszystkie, tego nie rozumiem...:)) przyciski sprawne zawsze to c - czyli usuwanie elementów, joystick w dół, wciśnięcie joysticka, skróty, przycisk aparatu, oraz 5, mogłem jakiś pominąć, wymienione przyciski działają zawsze.

Dzięki za pomoc.
  • Poziom 14  
    Wydaje się na sprawne. Do wymiany pewnie joy i nie wiadomo co z tym włącznikiem, ale może mu jakiś kawałek metalu wpadł i zwiera czasami ;)
    ile za to chce?

• Poziom 37  
    Te wady mogą (ale nie muszą) wynikać z zablokowanego włącznika.
  • Poziom 14  
    Tego włącznika w ogóle nie ma. No chyba że wcisł go do środka wtedy zrozumiem :)
  • Poziom 11  
    Aha czyli będzie zabawa z lutowaniem, nie mam czasu na zabawę w takim wypadku. Potrzebna mi tylko płyta główna by aparaty działały jak należy :].