Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta w plusie i znikająca kasa z konta

29 Lis 2009 18:38 9254 8
 • Poziom 13  
  Witam nam kartę w plusie ostatnio zauważyłem, że mi znikają drobne
  pieniądze nigdzie nie dzwonię nie wysyłam sms-ów. Dziś mi zniknęło
  2zł a wczoraj ponad 50gr. Kto mi to zabiera jak ja nic nie robię? To już tak mam ok miesiąca. Proszę o odpowiedź.
 • Poziom 16  
  Zajdź do salonu plusa i się spytaj. :) najprościej będzie. Może przypadkowo wchodzisz do internetu i Ci zabiera pieniądze.
 • Poziom 43  
  Ale w jaki sposób może Ci zabierać kasę z telefonu? Kto to robi? Jaki masz telefon? Może jakaś aplikacja łączy się z internetem?
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 33  
  Kiedyś jakieś 3 - 4 lata temu w Simplusie była sytuacja że faktycznie znikała kasa z konta. Po usunięciu problemu każdy użytkownik dostał od Plusa z tego co pamiętam zwrot tych pieniędzy i 30 darmowych minut do wszystkich sieci. Być może teraz też coś jest nie tak najlepiej podejść do salonu Plusa i zapytać.
 • Poziom 12  
  i dlatego, od tamtej pory nie mam Plusa. Niestety, moje zdanie jest takie, że SimPlus i wszystko co na kartę, w Plusie, to największy złodziej! Piszę tak, bo podobne problemy mieli moji znajomi, i pół roku temu dziadkowie. Usilnie w PlusGSM wciskali im kit, że łączą się z Internetem w godz. nocnych. Nawet na billingu mieli wykaz połączeń! Kuźwa... a niby jak???
  Nokią 5110 ??? (tą sprzed 10lat!) czy może stara 3210 (Dziadka) dostała ZDALNE uaktualnienie softu gratis z prezencie i TERAZ ma WAP???? Nie pomogły reklamacje! Oni nadal się upierali, że 76letni dziadek od 23 do 4 rano śmiga w necie!
 • Poziom 12  
  kit i przykrywka ...
  Inni liczą od razu i na czas! no i z dokładnością do 0,01pln. Dlaczego w Heyah czy Tak-Tak zaraz po zakończeniu połączenia stan jest aktualizowany co do grosza? w Orange to samo! Bezproblemowo!
  Tylko jak sobie karteczkę przyszykujecie, to ... po miesiącu spisywania i liczenia i tak wyjdzie, ile Plus zajeb.... Wam z konta. Wtedy, kolejna reklamacja, a Oni odpowiedzą Wam tak:
  -Pani zakończyła rozmowę która według danych Pani telefonu trwała 40sek, o godz. 19:00:05 Nasz system zarejestrował, że rozmowa trwała 42sek, i zakończona była o godz. 19:00:07 czyli, tłumacząc na NASZE, dwie sekundy tu..., dwie tam... i tak w skali miesiąca uzbiera się sekund np. 120. Biorąc pod uwagę to, że minutka kosztuje np. 0,50zł... 1PLN pójdzie w plecy. Spóźniający się system billingowy Plusa to sposób na dochody BOCZNE, tak Ja to nazywam, bo nie zapominajcie, że tylko Ci biedniejsi liczą! Ktoś kto ma kasy troszku więcej, nie będzie siedział z notesem i patrzył czy go oskubali na 1 grosza czy nie! No fakt... ale ... 1PLN miesięcznie mnożąc przez 750.000 klientów to 750.000zł! Po 10 miesiącach jest już 7,5 miliona!
  Takie moje zdanie....
 • Poziom 43  
  Dlatego od dawna nie korzystam z usług Plusa...