Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Napad.pl NagłośnienieNapad.pl Nagłośnienie
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Domowy projektor fajerwerków

tpokala 29 Lis 2009 19:10 1867 1
 • Domowy projektor fajerwerków

  Fajerwerki to piękna rzecz, niestety też droga, gdy chcemy zrobić naprawdę duży pokaz. Z projektorem Sega Indoor Fireworks nie musisz się już martwić, że Twój dom może spłonąć czy też, że przypalisz sobie włosy - wszystko co musisz zrobić, to upewnić się, że masz zasilane i jesteś gotowy do wystrzałowego pokazu.

  Przypominające małe planetarium urządzenie zapewnia realistyczny, wirtualny pokaz fajerwerków na ścianie czy suficie. Wybuchy mają nawet odpowiednio wybuchowe efekty dźwiękowe. Brakuje tylko prawdziwego zapachu prochu. Pod wrażeniem? Powinieneś być, ponieważ projektor Sega Indoor Fireworks to pierwsze na świecie tego typu urządzenie. Wykorzystuje ono sześć soczewek, głośniki wewnętrzne i dziewięć obrazów do replikacji różnych imponujących efektów świetlnych, które można wczytywać z zewnętrznego nośnika. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać tryb i wyłączyć światło. Projektor można też podłączyć do głośników zewnętrznych, a wtedy możemy mieć własną Inaugurację Igrzysk Olimpijskich w domu.

  Jesteś zainteresowany, tym bardziej, że zbliżają się Święta i Sylwester? Niestety urządzenie nie jest tanie - jego koszt to 130 funtów, ale czego się nie robi, żeby zobaczyć uśmiech na twarzy dzieci.

  Źródło:
  http://www.coolest-gadgets.com/20091126/sega-indoor-fireworks-projector/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  tpokala
  Poziom 19  
  Offline 
  Specjalizuje się w: komputery, informatyka
  tpokala napisał 423 postów o ocenie 17, pomógł 1 razy. Mieszka w mieście Nowy Sącz. Jest z nami od 2005 roku.
 • Napad.pl NagłośnienieNapad.pl Nagłośnienie
 • #2
  kamil14
  Poziom 10  
  Fajny bajer. Mozna by było kiedyś pomyślec zeby zrobić cos takiego samemu.

  Pozdrawiam