Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

bateria do kamery sony dv314r

patryk775116 29 Nov 2009 20:01 2730 6
    patryk775116
    Level 11  
    czy ktoś wie jaka bateria jest w kamerze sony dv314r bo nigdzie nie mogę znaleść nawet na allegro tej kamerki niemoge znaleść prosił bym o link gdzie można ją kupić np allegro jak ktoś znajdzie
    Mam kamerkę a nie mam bateri :)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    owert
    Level 15  
    Witam!
    Jest to na pewno kamera firmy sony??Wszystkie modele zaczynają się w ten sam sposób (analogowe mają początek CCD,cyfrowe TR,cyfrowe z LCD mają TRV,kamery z dyskiem SR (nie licząc kamer wysokiej rozdzielczości) itp,itd.
    Sam pracując w serwisie sony w ciągu 2 lat spotkałem się z kilkoma podróbkami kamer sony,a żadna kamera którą naprawialiśmy nie miała modelu choć trochę podobnego do podanego w poście.
    Chyba że jest to kamera sprzedawana za granicą (nazwy modeli się czasem różnią za granicą) lub jest to podróbka.Ew.może to być jakiś nowy model kamery,lecz komputerowej a nie PV.W razie czego zamieść kilka zdjęć i postaram się pomóc ;)
    Pozdrawiam
    patryk775116
    Level 11  
    Znalazłem na obcojęzycznej stronce nazwę tej kamerki: VisioCam DV314R Digital Video Camcorder. Na obudowie napisane jest sony i tylko DV314R.

Fotki niestety nie mogę zrobić, ale znalazłem taką stronkę po angielsku. Jest tam fotka:
    http://www.mymemory.co.uk/compatible-memory/D.../Aosta/Aosta+DV314R_Memory_Cards?prodid=20387

Tylko czemu tam ta kamera nazwana jest Aosta DV314R?

Moderated By arko100:

Treść postu poprawiłem, regulamin p. 8.2, 15. Proszę poprawić pozostałe posty.

ziomus90210
    Level 35  
    To nie jest kamera sony przemawia za tym chociażby rodzaj użytych kart pamięci.
    A z akumulatorem będzie problem tak na oko to z JVC może coś podejść albo z sonego z serii TG
    owert
    Level 15  
    Zgadza się,urządzenia sony nie obsługują kart SD,jedynie M2,Memory Stick itp.
    Niestety nie widzę nigdzie gniazda do aku.A nie ma tam jakiejś zaślepki lub klapki??Albo czy jest gniazdo zasilacza?Niektóre kamery mają wbudowany akumulator którego się nie wyjmuję tylko ładuje w urządzeniu (coś jak ładowanie MP4 z gniazda USB).
    Pozdrawiam
    owert
    Level 15  
    Faktycznie słaba jakość...ale widać że są tylko 2 styki (+ i -) więc kamerę można zasilić ze zwykłego akumulatora (nimh,ni-cd itd),albo nawet zasilacza.Kwestia dobrania odpowiedniego napięcia.Napięcie zasilania powinno być podane na urządzeniu.
    Pozdrawiam