Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Suba Creative T5400 pod radio Kenwood KDC R7070

questounico 29 Lis 2009 21:52 809 1
  • #1 29 Lis 2009 21:52
    questounico
    Poziom 8  

Witam! Czytałem wiele postów na ten temat ale nie znalazłem nic dla siebie... wiekszosc ludzi cciala zamocowac w maluszku glosniki domowe itd. Mi chodzi o cos zupelnie innego.
    Jestem posiadaczem Alfy Romeo 156 w ktorej zamontowane sa głosniki 4 x 16,5 Standardowe Alfoskie, dają rade ale... brak mi basu. Mam radio Kenwood KDC R7070 nie nowy ale dosc wysoki model. Mam dwa wyjscia na sub i 2 wyjscia na wzmacniacz. Więc wpadlem na genialny pomysl by pociagnąc instalacjie z tego wyjscia do bagarznika gdzie wlozyl bym Suba z mojego zestawu domowego 5.1 Creative T5400. Czy to mozliwe... a raczej jak to zrobic, wyczytalem cos o jakis prondach zmiennych itd i trochę zglupialem... Czy to tak proste ze wyprowadzam tylko zrodlo zasilania i podaczam kable pod wyjscie na sub? Prosił bym was o Pomoc i waszą opinię.

Ortografia do poprawy , klawisz "Pisownia" może pomóc. Reg. pkt 15 i 10.9. damiancz

0 1
  • Pomocny post
    #2 01 Gru 2009 13:53
    DamianRTV
    Poziom 27  

Kolego to nie takie proste - w "creatvie" masz różne napięcia i sterownie a w aucie masz instalację 12V a "creatv" by dobrze działał jak w domowym kinie dawał basik to musi mieć z kaś tą energię pobrać czyli z sieci energetycznej, a w aucie takiej mocy nie uzyskasz co w domu.
    - proponuję się rozejrzeć za jakimś tanim a dobrym wzmacniaczem i podłączyć to pod to Twoje radio oraz gdy radio podłączymy to i sterowanie REM będzie sterowało załączeniem wzmacniaczem a "cretw" będzie cały czas załączony no chyba że kolega będzie mieć dodatkowy włącznik i wyłącznik i wyłączał wzmacniacz by na drugi dzień opalić auto. A kenwood wyłączy to sterowaniem za Ciebie i się martwić jakimś wyłączaniem nie musisz - pomyśl nad tym wzmacniaczem i jakąś "budą" na głośnik.

- to moje zdanie - pozdrawiam Damiano - co zrobisz i jak to rozwiążesz to twoja sprawa - ale zaoszczędzić chciałem CI czasu - bo też si e w takie rzeczy bawiłem i skończyło że kupiłem w końcu wzmacniacz.

0
  Szukaj w 5mln produktów