Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z rozłączaniem bramki Linksys na ruterze dlink 2640b

Prezes_13 29 Lis 2009 22:17 1089 2
  • #1 29 Lis 2009 22:17
    Prezes_13
    Poziom 9  

Witam Panowie i Panie taki temat juz kiedys zalozyl uzytkownic Orcanus ale niestety nie bylo jasnej odpowiedzi:

Mam problem z ponownym logowaniem bramki VoIP Linksys PAP2T
    Problem pojawia się podczas gdy router (z modemem ADSL) otrzymuje nowy publiczny adres IP od dostawcy Internetu (TPSA - Neostrada 2Mb). Internet działa bez problemu, natomiast ani bramka Linksys'a, nie loguje się do serwerów SIP(?).
    Problem zaistniał mniej więcej od początku listopada., kiedy to wymieniłem router PLANET jakiśtam na D-Link DSL-2640B. Wydaje się, że problem tkwi w konfiguracji tego drugiego, bo wcześniej było dobrze

Porty juz probowalem przekierowac...przypisalem bramce stale ip i ustawilem ja w strefie DMZ ( chociaz to i tak nie powinno pomoc).
    Ustawilem na brambe NAT Keep Alive..wartosc time expiries zmienilem z 3600 na 60 i nic nie pomoglo...jak w zegarku co 24h przy nadaniu przez neo nowego IP bramka sie wylogowuje i nie moze spowrotem nawiazac polaczenia...Walcze z tym juz od 2 tyg i nic:/
    Prosze o pomoc

• #2 30 Lis 2009 06:16
    maniootek
    Poziom 14  

Ta bramka tak już ma. Sprawdź na innym routerze.

• #3 30 Lis 2009 11:36
    Prezes_13
    Poziom 9  

na innym ruterze dziala bez problemu sprawdzone na Planecie i robotnicsie...
    natomiast na dlinku nie pojdzie!!
    i nie ma na to jakos sposobu??

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME