Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6500 classic - problem z kontaktami na karcie sim.

kknd99 30 Lis 2009 13:21 1951 0
    kknd99
    Poziom 9  
    Witam. Posiadam pożyczony od siostry kolegi telefon nokia 6500 classic. Problem z nią jest taki ,że nie mogę kożystać z książki telefonicznej w normalny sposób. Kontakty są zapisane na karcie sim , po włączeniu telefonu nie można wyszukiwać danego kontaktu w normalny sposób np: po wciśnięciu literki "P" w poszukiwaniu kontaktów zaczynających się na tą literkę nic się nie pokazuje to samo z całym alfabetem. opis i numer jest widoczny ale tylko wtedy kiedy przewijam ręcznie. Tak więc jak ktoś do mnie dzwoni to wyświetla się tylko numer bez opisu. Z smsami jest tak samo jak już jakiegoś dostanę to pokazuję się tylko numer. Ustawienie pamięci jest na kartę sim. Jak dam sim + telefon to kontakty znikają. Kiedy próbuję skopiować kontakty z sim na telefon albo je przenieść wyświetla się , że : nie można skopiować kontaktów. Nie wiem jak do tego dojść na innych telefonach wszystko śmiga jak należy. Nie wiem czy to kwestia ustawień czy może się coś z softem pokiełbasiło. Myślę , że skoro telefon widzi kartę i kontakty zapisane na niej to nie jest to wina karty sim.

Proszę o pomoc.