Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cinquecento - rurka spod korka oleju

30 Lis 2009 16:12 3692 10
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem związany z jedną rurką która wychodzi od wlewu oleju do skrzyni korbowej i nie wiem gdzie ona ma wchodzic. Czytalem w jednej książce ze jest to odpowietrzenie skrzymi korbowej i na to wyglada ze jest to prawda tylko nie wiem gdzie on ma wchodzic jesli ktos cos wie na ten temat to prosil bym o jakis schemat foto lub jakąś podpowiedz.
    Z góry dzieki i pozdrawiam.[/b]
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Cinquecento - rurka spod korka oleju
    Raczej o to Ci chodzi :D
  • Poziom 9  
    dzieki wielkie za pomoc
  • Poziom 20  
    Od tego się jest na forum :D
  • Poziom 9  
    a jeszcze takie pytanko czy tak samo to jtst przy gazniku aisan tak samo idzie di filtra??????
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Tak samo.
  • Poziom 9  
    spoczko dziekuje jeszcze raz za pomoc
  • Poziom 1  
    urwała mi się ta cienka rurka spod korka wlewu oleju łącząca się z gruba rurą wychodzącą z filtra powietrza.Chcę to kupić ale nie wiem jak się ta całość nazywa.
  • Poziom 9  
    Witaj.
    Jesli dobrze Cie zrozumiałem to jest to przewod odpowietrzajacy skrzynie korbową i z tego co wiem to tak sie to nazywa :D

Dodano po 3 [minuty]:

a jeszcze takie pytanko czy to jest ta rurka która jest wyzej na zdjeciu???
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Z tego, co pamiętam, to sama ta rurka nie występuje jako część zamienna. Przynajmniej ja przy 700 byłem zmuszony kupić swojego czasu całość (cena była za wysoka, jak na takie coś i naprawiłem to jakimś patentem).
  • Poziom 9  
    No tak. Nie wiem czy nie mozna jej dostac jako czesc zamienna ale wiem ze mozna kupic taka rurke w sklepie motoryzacyjnym tylko trzeba zmierzyc obwod odpowietrznika i taka rurke kupic przymocowac na zaciskach i gotowe. Rurka nie powinna byc droga moze kosztowac kolo 1 gora 2 zł za 1m podejzewam ze musi byc ona zbrojona.