Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5 99r Padła regulacja lusterek

30 Lis 2009 16:50 12572 6
  • Poziom 2  
    Witam!
    Nagle przestała działać regulacja lusterek. Wszystkie inne funkcje są OK (szyby, blokada drzwi itp). Zacząłem trochę szukać i doszedłem jedynie że do przełącznika dochodzi zarówno masa i zasilanie. Słyszałem że przełącznik czasem pada ale czy daje taki objaw że oba lusterka nie działają? jakie jeszcze mogą być inne przyczyny? Sprawdziłem i silniczki w lusterkach są OK.
    Proszę o wskazówki
    Pozdrawiam
    Mariusz (mawic)
  • Poziom 9  
    mozliwe zemasz problem styku na kostkach wiazki elektrycznej idących do drzwi kierwcy przy przelotce drzwi
    sprawdz bezpieczniki
  • Poziom 32  
    Lub sam przełącznik do ustawiania
  • Poziom 2  
    Bezpieczniki sprawdziłem wszystkie - są OK
    Przewody w prtzelotce też są OK.
    Pozstaje przełacznik?
    A co z modułem, który znajduje się w drzwiach? Co on robi?
  • Poziom 27  
    Uszkodzony przełacznik regulacji lusterek w drzwiach kierowcy,koszt kupna używanego 30zł,ale dla pewnosci odczytaj kody bledow z modułu komfortu,poniewz on jest odpowiedzilny równiez za regulacje,podgrzewanie lusterek,zycze powodzenia,pozdrawiam:D

Dodano po 2 [minuty]:

15darekvw napisał:
    Uszkodzony przełacznik regulacji lusterek w drzwiach kierowcy,koszt kupna używanego 30zł,ale dla pewnosci odczytaj kody bledow z modułu komfortu,poniewz on jest odpowiedzilny równiez za regulacje,podgrzewanie lusterek,zycze powodzenia,pozdrawiam:D

a tak na marginesie to w drzwiach niemasz modolu komfortu lecz pod nogami kierowcy pod dywanikiem:D
  • Poziom 11  
    Nie inaczej jak przełącznik,u mnie tez się to zdarza(raz działa,raz nie) to z powodu opcji zamykania lusterek(często używane)-przełącznik się zużył.
  • Poziom 13  
    z racji że mowa o lusterkach w passacie mam pytanie.czy w passacie rok 98 z regulacja lusterek(strzałki w boki i góra dół) bez opcji składania lusterek mam podgrzewane lusterka??bo gdy włączam podgrzewanie szyby tylnej lusterka nie grzeja a szyba tak.a może jest uszkodzone podgrzewanie lusterek??proszę o podpowiedzi:)pozdrawiam