Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z lt35 pomp± wtryskow±

30 Nov 2009 17:01 3631 5
  • Level 1  
    Witam. mam problem z lt 35 z roku 85. pod krótkiej jeĽdzie autko traci moc i ga¶nie. pierwsze moje przypuszczenia padły na przewody paliwowe które wymieniłem. okazuje się że to nic nie pomogło. po dłuższej jeĽdzie z pompy wtryskowej zaczyna sobie kapać ropa. po dokręcałem przewody z pompy lecz dalej kapie ale nie wiem sk±d? autko dalej ga¶nie nawet na wolnych obrotach. wiem że się zapowietrza i dlatego ga¶nie. mam nadzieje że mi kto¶ doradzi. Pozdrawiam:cry::cry:
  • Level 39  
    Co mamy ci doradzić? Musisz znaleĽć ten wyciek i usun±ć go. Jeżeli nie ogarniasz to do warsztatu.
  • Level 13  
    wyjmij pompe i do warsztatu na stół i uszczelnienie
  • Level 1  
    Padła mi pompa wtryskowa.Co robić?Prosze o porade.Samochód opel astra 2 1.7 td.Jakie mniej więcej mog± być koszty naprawy i gdzie w lublinie naprawić?

Dodano po 3 [minuty]:

Padła mi pompa wtryskowa.Co robić?Prosze o porade.Samochód opel astra 2 1.7 td rocznik 98.Z tego co wiem to jest pompa Boscha.Jakie mniej więcej mog± być koszty naprawy i gdzie w lublinie naprawić?
  • Level 10  
    kolego ja mam to samo w oplu ale mam silnik 2.0 i tez padła mi pompa wtryskowa.
    Koszt regeneracji wyniesie mnie 1200 zl.Tylko ze mi już nieodpalał

• Level 27  
    Do marta9889 a skad pewno¶c że pompa była diagnostyka i jak 1,7 chyba Isuzu a tam pewnie sterownik do roboty zadzwoń moge pomóc
    Pozdrawiam