Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

najlepsza wiertarka wkrętarka do 600zł wiertarko-wkrętarka

glebor 30 Nov 2009 19:10 19318 7
    glebor
    Level 12  
    Witam, chciałbym sobie kupić dobrą wkrętarkę akumulatorową...
    solidną, o dużej mocy, z dobrymi akumulatorami, wytrzymałą, bezawaryjną i z jakimś możliwym serwisem.
    Mam do wydania około 600 zł (nie więcej niż 650). wiertarko-wkrętarki używam dość często do robót majsterkowych, więc nie będzie jakoś szczególnie katowana, co polecacie w tej cenie?
    spirytusik84
    Level 23  
    Bosch GSR 14,2 czy 14,4V takich używamy w pracy sprawują się świetnie oczywiście niebieskie profesjonalne.
    glebor
    Level 12  
    a co myślicie o makicie, hitachi, skill np 2244 czy jakoś tak , teraz na allegro można kupić 2 "makity" 6280 i8280 za trochę ponad 600zł. Czy tą są orginały? Hitachi nie trzeba dokręcać i nei odkręcają się końcówki , jak w makicie. co sądzicie, proszę o duża ilość wypowiedzi!!!

http://www.narzedzia.pl/Wiertarko-wkrętarki,c3464/
    User removed account
    User removed account  
    glebor
    Level 12  
    no, z topexa się właśnie przerzucam na coś mocniejszego, a w ciekawostce to do topexa mam akumulator 7ah na 1,5 metrowym kablu, bo aku trzyma 15 minut ten z zestawu :(, ale końcówki wiertła i bity centrują, co doprowadza czasami do szału... poza tym niestety brak mocy (13NM) to zdecydowanie za mało!!! i wiadomo, wkretarkę za 60zł można traktować jak zabawkę , a ja chce profesjonalny sprzęt do wkręcania śrub w drewno (6-10cm długości rozstaw 6 np. to 5 cm dł. 6 mm gr. nie wkręca :( czeka do roboty blacharka na dachu i zrobienie płotu na działce, a na wiosne idą w górę zawsze, dlatego chce kupić teraz :) proszę o opinie
    balonika3
    Level 37  
    Jak tu już wspomniano problemem są akumulatory. Używam boschów od wielu lat, wcześniej zielonych, od jakiegoś czasu niebieskich. W jednych i drugich prawidłowo eksploatowane akumulatory wytrzymują góra dwa lata, później nie rozstają się z ładowarką. Same wkrętarki bez zarzutu.
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Przede wszystkim określ się co do parametrów i wyposażenia tej wkrętarki.
    Ja potrzebowałem sprzęt z blokadą wrzeciona. Zatrzymuje się momentalnie w momencie puszczenia spustu. Dodatkowo wrzeciono ma blokadę zacisku - w czasie dokręcania wiertła, w końcowej fazie wyczuwalny jest przeskok i blokowanie. Nie potrzebowałem udaru.
    Mam sprzęt z tej firmy:
    http://www.perles.com/default-75.html?Kategorija=100000
    User removed account
    User removed account