Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja nie załącza się Bmw e46 kombi 2005r

bombel269 30 Lis 2009 20:14 3502 1
  • #1 30 Lis 2009 20:14
    bombel269
    Poziom 2  

Witam kupiłem ostatnio rozbita beemkę tyłem i nie mam do niej wszystkich rzeczy do tyłu poczynając od wykładzin boczków itp a kończąc na nawigacji czytnikach i tych innych rzeczach mam poprowadzoną instalacje bo tylko tego nie wyciągnęli a mianowicie mam taki problem mam taką navi jak poniżej foto i kiedy odpalam auto wogóle się nie włącza kiedy naciskam ze chce włożyć płytkę to się winda opuszcza i zamyka się ale nie mam nic mam czarny obraz kompletnie nic się nie wyświetla zaznaczam ze nie mam nic z tyłu nic nie jest podpięte czy to dlatego ze tam nic nie jest podpięte wygląda jakby było podłączone bo się opuszcza ale nic poza tym proszę o jakieś sensowne odpowiedzi.

mam tylko dużą nawigacje tak jak na foto a reszty już nie mam i jeszcze instalacje choć nie wiem czy ona jest kompletna chociaż może ze zdjęć bedzie ktoś wiedział ?? czy możesz mi podpowiedzieć co zrobić zeby to uruchomić jak najtańszym kosztem? a działało radio a i czy konieczny jest też czytnik navi czy zeby grało radio wystarczy tuner radiowy? Sorry za zawracanie interesu ale dosyć ważna sprawa

0 1
  • #2 01 Gru 2009 05:35
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

Minimalny zewstaw to czytnik MK3 lub MK4 i tuner radiowy BM54.Bez BM54 nie włączy się wcale a bez czytnika navi nie będzie obrazu.

0
  Szukaj w 5mln produktów