Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

KENWOOD KDC 5080R - jak podpi望 dodatkowe 廝鏚這 sygna逝 ?

DamianRTV 30 Lis 2009 21:41 4187 9
  • #1 30 Lis 2009 21:41
    DamianRTV
    Poziom 27  

Witam radio CD samochodowe.
    Mam pytanie w jaki spos鏏 podpi望 "pendrajwa" pod to radio.
    Laser ledwo czyta, a 瞠 jest to tylko 700MB na p造cie audio to mija si z celem, a na pendrajwie min. jest 2GB.

Wi璚 chcia貫m co gdzie pod陰czy by mie wej軼ie IN bo nie mam w tym odtwarzaczu wej軼ia.

Wi璚 jak podpi望 ?

:arrow: po torze audio : po jeck / chincz, czyli z wyj軼ia s逝chawkowego do tego radia (tylko pytanie gdzie bo nie ma wej軼ia - s tylko wyj軼ia 2 x P / L.

Lub 2 spos鏏 : mo瞠 po usb
    :arrow: po torze DATA z wej軼ia tylnego "du篡" din (wyprowadzenie na zmieniark CD).
    -ale podejrzewam 瞠 gdzie mo瞠 trzeba poda napi璚ie 瞠by uaktywni jakie wej軼ie i wtedy poda P/L

KENWOOD KDC 5080R - jak podpi望 dodatkowe 廝鏚這 sygna逝 ?

Dodano po 39 [minuty]:

A mo瞠 wystarczy co zewrze lub poda jakie napi璚ie na ten din i z tego dodatkowego 廝鏚豉 poda P/L tylko.

Tylko pytanie czy te wyprowadzenia CH P i CH L to s wej軼ia czy wyj軼ia - o to jest pytanie w豉郾ie i jak uaktywni to wej軼ie :idea:

W radiu mog prze陰cza z jakiego 廝鏚豉 sygna逝 chc korzysta
    (CD,Tuner, czy jakie ALL - nie wiem co to- chyba to jest to dodatkowe 廝鏚這)
    Ale jak si podpi掖em pod t wtyczk (gniazdo) i poda貫m P/L na wej軼ie tej wtyczki i prze陰czy貫m na 廝鏚這 ALL to nie dzia豉這 - jak uruchomi by ten "mieszacz" sygna堯w TD4700 IC300 na schemacie (z elektrody) si prze陰czy i da mi sygna na g這郾iki - lub zaingerowa jako tak by zamiast CD si pod陰czy ale bez p造ty on si po 3se. prze陰cza na Tuner wi璚 niczego nie zdzia豉m.

Jakby kto wiedzia jak uruchomi AUX in to gniazdo - wyj軼ie na zmieniark.

dodano 1.12.2009 godz. 20:11:

Pr鏏owa貫m zewrze 9z1 i 10z11 a 8 i 12 to P/L i nic cisza :( jak to uruchomi ???
    KENWOOD KDC 5080R - jak podpi望 dodatkowe 廝鏚這 sygna逝 ? - obrazek z www.studio24.prv.pl

0 9
  • Pomocny post
    #2 03 Gru 2009 15:56
    Jerzy Majkut
    Poziom 24  

Witam! Zainteresowa mnie ten temat i znalaz貫m kilka nie軼is這軼i; ot騜 IC300 to jest TDA4700D- 28n騜ek, TDA4700-18 n騜ek. Ten selektor wej嗆 jest sterowany szyn i b璠zie go trudno oszuka. Pozdrawiam.

1
  • #3 03 Gru 2009 16:07
    DamianRTV
    Poziom 27  

W豉郾ie my郵a貫m nad tym by zrezygnowa z CD - lub jaki prze陰cznik zrobi ale CD jak nie ma p造ty (laser nie widzi ju 瘸dnej p造ty) to prze陰cza si na TUNER - a kto mi powiedzia 瞠 tu ma AUX wej軼ie w豉郾ie przez DIN 13 tylko jak to uruchomi jest oto pytanie. A lasera nie kupi ju bo tylko AUDO czyta.
    Jest opcja taka 瞠 kupi laser ale jak przeczyta to prze陰cz (tzn. za po鈔ednictwem jakiego prze陰cznika wepn si w wej軼ie CD P/L i tu b璠zie ten pendrajw -P/L .
    - nie mam koncepcji ju jak to zrobi.

Prosz o jak彗olwiek pomoc z Waszej strony - poratujcie mnie prosz.

1
  • #5 03 Gru 2009 16:35
    DamianRTV
    Poziom 27  

Nie dzia豉 -opisa貫m to w/w po軼ie

Cytat:
    Pr鏏owa貫m zewrze 9z1 i 10z11 a 8 i 12 to P/L i nic cisza

Ju sam nie wiem co robi - pom騜cie mi bo w autobusie nie mam co s逝cha.

W swoje fie軼ie zrobi貫m to ok i dzia豉 po dzie dzi.

0
  • Pomocny post
    #6 03 Gru 2009 16:39
    djlj24
    Spec od car audio

Warto ogl康a nie tylko obrazki ale czyta opisy pod nimi. Tam jest wyja郾iona sprawa dlaczego mo瞠 nie dzia豉.

3
  • #7 03 Gru 2009 16:48
    DamianRTV
    Poziom 27  

Nie pr鏏owa貫m jedynie 4 z 9 zaraz to sprawdz i dam zna.

(ale jeszcze znalaz貫m to tutaj poczytam i popr鏏uj
    - ale si ju w tym zaczynam gubi, ale s tej strony ...24 przeczyta貫m wszystko
    )
    Macie jeszcze jakie pomys造 ?

0
  • #8 07 Gru 2009 17:01
    DamianRTV
    Poziom 27  

Witam - mam dobr wiadomo嗆 dla wszystkich :)
    (przepraszam 瞠 tak p騧no odpisuj ale praca itp... pewnie jak co nie kt鏎zy)

Ale jak podpi掖em to wcze郾iej ni mi to pokaza milejow to nie dzia豉這 - ale potem wpad貫m na to by wy陰czy sprz皻 i za陰czy ponownie.
    Okaza這 si 瞠 AUX mi wyskoczy這 na wy鈍ietlaczu wi璚 mam to co chcia貫m !
    Dziki tej stronie djlj24 zrobi貫m tak 瞠 mi CD nie jest potrzebne bo mam "pedrajwa" 2GB i wystarczy mi to w zupe軟o軼i.

Nie jestem wstanie podzi瘯owa elektrodzie i Wam drodzy czytelnicy mojego posta - dzi瘯uj serdecznie za ka盥 pomoc.

Serdecznie pozdrawiam uradowany po niebo - Damian z Katowic.

Temat uwa瘸m za zamkni皻y.

0
  • Pomocny post
    #9 08 Gru 2009 13:33
    djlj24
    Spec od car audio

Nawet w instrukcji zwykle pisz, 瞠 dodatkowe urz康zenia pod陰cza si do radioodbiornika po WYㄐCZENIU zasilania. Inaczej nie tylko mo瞠 nie dzia豉, mo積a ubi tak瞠 szyn danych do sterowania urz康zeniami zewn皻rznymi.

0
  • #10 08 Gru 2009 15:51
    DamianRTV
    Poziom 27  

No w豉郾ie i na to czeka貫m - jest to bardzo wa積e stwierdzenie - dzi瘯uj serdecznie za wsp馧prac pozdrawiam Damian

1
  Szukaj w 5mln produkt闚