Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother HL-6 dziwnie zacina przy wyjściu

03 Lip 2004 17:20 1377 2
  • Poziom 20  
    Mam dziś w serwisie taką drukarkę co kilka kartek dziwnie zacina. Wygląda to tak jakby nie chciał ciągnąć wałek wyjściowy (ostatni za piecem). Nie znam zupełnie tych drukarek. Podejrzewam zużycie wałeczka wyjściowego bo wszystko inne wygląda wporządku. Wałek ten ma trzy roleczki dociskowe na sprężynkach trochę pozaginałem końce żeby był mocniejszy docisk ale i tak zacina co kilka kartek.
    Kartka stoi po prześciu ok. 5 cm za wałek wyjściowy a piec pcha tak że jest harminijka.
    Jeszcze jedno pytanie czy te sprężynki mają tak być zaczepione o takie jakby plastykowe kołki jakby ztopione od góry czymś gorącym (zdjęcie 2) może powinny być jakieś uszka a to co ja mam w tej drukarce to jakiś sposób podrasowania sprzętu przed sprzedzażą.
    Załączam zdjęcia.
    Jeśli ktoś miał do czynienia to powiedzcie czy sposób mocowania tych sprężynek jest prawidłowy czy to jakiś tuning.
    Może ktoś z was ma jakąś partlistę żeby sobie to obejżeć na rysunku jak powinno być.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Witam
    Po zdjeciach doszukiwal bym sie podobienstwa tej drukarki do HP 3 P. W hp jak robi harmonijke przy wyjsciu kartki odpowiada za to taki precik z 3 rolkami jakby z gabki. Moze to Ci cos pomoze. Pozdrawiam hq
  • Poziom 20  
    Też podejrzewam ten wałek za piecem (1/3 widać na zdjęciu 2), obadałem cały ślizg paieru, nigdzie na pewno nie chaczy papieru, a jak włoże kartkę z pominięciem pieca, przytrzymam ją palcem i kręce ręką za ten wałek to bardzo słabo ciągnie. Rolki się kręcą a papier stoi, wystarczy niewielka siłą żeby go zatrzymać.
    Ma ktoś pojęcie ile to może kosztować (czy jest sens wogóle wymieniać)?