Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki glosnik? Najlepiej szybka pomoc.

smyp 03 Lip 2004 17:43 579 1
  • #1 03 Lip 2004 17:43
    smyp
    Poziom 10  

Witam. Mam skrzynie Jensena (samochodowa). Jest to skrzynia Band pass. Komora w ktorej znajduje sie tyl glosnika ma 20 L i 2 BR o wymiarach 8cmX 8cm. A druga komora w ktorej znajduje sie przod glosnika jest calkowicie zamknieta i ma pojemnosc 11,5 L. Głosnik ma srednice 25 cm. Teraz do rzeczy: dostalem ja przed mometem, facet chcial zobaczyc czemu nie gra i powiedzial ze jak glosnik jest zjeb. to sprzeda mi skrzynie tanio. Tylko nie wiem czy brac bo nie mam pojeia jaki tam moge glosnik wsadzic zeby dobrze gral, a znow na tym oryginalnym glosniku nie ma zadnych oznaczen procz napisu na membranie ( jensen ). Czy wie moze ktos co tam moge wepchnac zeby to sensownie chodzilo ???????? Prosze o pomoc bo na takich skrzynkach to ja sie zbytnio nie znam :(

0 1
  • #2 03 Lip 2004 21:01
    tomaszo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Taka obudowa musi byc precyzyjnie obliczona pod dany glosnik. Jesli juz, to tylko ten sam. Szanse dopasowania sa nikle - w przypadku czegos innego.
    Moze by tak troche poszukac, zanim zalozy sie tak dowciapny temat?? np. czegos o tego typie obudowy????

0