Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

oprogramowanie do nawigacji GoClever

=Tesla= 11 Jul 2010 00:14 194312 274
    BASS_MAN
    Level 13  
    Cześć.
    Mam problem.

Zainstalowałem te aktualizację do GC 5010 FMBT i jest ok. Instalowałem dlatego bo wchodząc do WINCE nie mogłem nic wybrac bo tak jakby nie odpowiadał pulpit. Mogłem przyciskać na ekran , było słychać dźwięk wciskania ale nic sie nie działo.

No i już jest ok. Ale mam problem bo oryginalna mapa nie chce się uruchomić teraz . Podczas instalacj aktualizacji nie została sformatowana pamięć. Mapa została. Ale nawet jak ją wgrałem od nowa to i tak nie odpala.

Już próbowałem sobie wrzucać do folderu Mobilenavigator plik wceam.exe od Automapy i zmieniałem nazwę na mobilenavigator.exe i jakby co zawsze mi odpala automapa.

Ale chciałbym też odpalić tę oryginalną ale jak?
    Wie ktoś o co tu chodzi?
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Computer ControlsComputer Controls
    dasior591
    Level 16  
    koala106 ma racje, podaj numer seryny urządzenia i numer IDM mapy (jest na kartoniku).
    finio3
    Level 2  
    A co mam zrobic jak GC 5066FMBT nie chce się uruchomic. Jak jest podlaczony do sieci ,to sygnalizuje ,że się ładuje .Ale startować nie chce.
    dasior591
    Level 16  
    Wgrywałeś FW??
    Jak tak to wgrałeś stary FW do nowej nawigacji (nie wiem czemu osoba zamieszczająca o tym nie pisała). Nie da się naprawić w domu.
    Jak nie wgrywałeś to prawdopodobnie przycisk, jak masz GW to wysyłaj.
    finio3
    Level 2  
    Stalo sie to przy probie wgrania Blow instalka 2.6. Wczesniej zadzialalem 5065-66fmbtupdate.I stanelo .Zadnej innej reakcji. Przy wczesniejszych wgrywaniach tego menu nic podobnego sie nie dzialo.

Dodano po 3 [minuty]:

GW mam:| Wyslalem info do firmy i czekam na kuriera . Ale chce w przyszlosci uniknac bledow
    :!:
    dasior591
    Level 16  
    Menu nie ingeruje w Bootloaera wiec to nie może być wina menu. FW ingeruje jeśli wyrywasz z ebootem (pisałem żeby tego nie robić).
    Napisałeś tak ze nie wiem kiedy to się stało (przy menu czy FW).

Ta w ogóle czemu piszesz na tym forum??
    grzegorz3366
    Level 10  
    Jestem nowy co do nawigacji, mam problem .Chciałem wgrać nowe menu do mojego 5066FMBT HD chyba coś nie poszło tak .Gdy teraz włączam go to wyskakuje mi plansza UPDATE.Nie wiem jak to naprawić.Czytam różne fora ale na ten temat nigdzie nie mogę znaleść odpowiedzi.Proszę o pomoc.
    dasior591
    Level 16  
    Masz pocznie AS??
    Pisałem o tym na my-navia.pl. Jak mas as to możesz to zrobić ręcznie wg tamtej instrukcji jak nie masz połączenie AS to musisz poczekać, w weekend podam opis wraz z plikami jak to zrobić.
    W niedziele możesz sie przypomnieć.
    Nie wgrywaj przypadkiem FW bo do HD nie pasuje.
    grzegorz3366
    Level 10  
    Mam połączenie as , tylko nie wiem który opis do niej.
    dasior591
    Level 16  
    Jest gdzieś osobny temat.
    Musisz na rf2\app wgrać plik main.exe (np. ten z mojego menu HD).

PS. W wersji 1.5 poprawiłem to i kopiuje sie 2razy dla pewności.
    grzegorz3366
    Level 10  
    Znalazłem ten plik wrzuciłem go do ResidentFlash i nadal jest ta plansza -Update-.Dla mnie to chyba wielka magia.Nie potrzebnie grzebałem w tym sprzęcie.
    grzegorz3366
    Level 10  
    Zaglądałem ale nie posiadam tego APP .A wgrać się nie da komunikat za mało miejsca.są tam tylko pliki systemowe-ARC,BEE Beat00a,mtkgps.
    grzegorz3366
    Level 10  
    grzegorz3366 wrote:
    Zaglądałem ale nie posiadam tego APP .A wgrać się nie da komunikat za mało miejsca.są tam tylko pliki systemowe-ARC,BEE Beat00a,mtkgps.
    Już przekombinowałem czarny ekran nie chce teraz już załapać.Wgrałem na kartę (5066 z karty) uruchomiłem .Powstała ciemność.Chyba teraz to tylko serwis go wyleczy.
    dasior591
    Level 16  
    Tylko serwis,
    Do HD NIE MA FW, a te z tego tematu sa źle opisane, już o tym pisałem. Poza tym wgrywa się bez eboota.
    grzegorz3366
    Level 10  
    Wielkie dzięki Gastor591 za pomoc ,wiem że sam uwaliłem ją ale człowiek zawsze uczy się błędach.A ja dopiero zaczynam tą przygodę,szkoda że tak fatalnie.
    grzegorzc0
    Level 10  
    Witam wszystkich
    Mam pytanie czy do navi Goclever 5066 FMBT‎ HD istnieje oprogramowanie odblokowujące nie ingerujące w oryginalny soft takie jak np. MioPocket dla navi mio a oferujące podobny zestaw programów
    Pontikos
    Level 38  
    Oczywiscie ze takie istnieje, dziala kazda aplikacja umieszczona na sciezce:
    Code:
    \SDMMC\mobilenavigator\mobilenavigator.exe

Jesli tam podstawisz skrypt MortScripta, wylaczajacy nakladke, a wlaczajacy np. Explorera, bedziesz mial wypasione odblokowanie bez ingerencji w soft urzadzenia.
    dasior591
    Level 16  
    Zacznijmy od tego ze MioPocket ingeruje i to nawet bardzo i to nie odblokowanie a pulpit/menu.
    Odblokowanie tak jak napisał kolega wyżej. Co do programów i pulpitów/menu: same menu nie ingerują tylko programy zapisują niektóre ustawienia w rejestrze. Ogólnie zacznij od zrobienia kopii wszystkiego a potem możesz testować rożne menu. Więcej o kopii TUTAJ.
    Co do menu to żadne poza seryjnym (lub zmodyfikowanym seryjnym) nie będzie miało FM a większość nie ma BT.
    grzegorzc0
    Level 10  
    Dzięki dasior bardzo pomocna strona.

Mam jeszcze jedno pytanko propos GC5066 navi zaczęła się bardzo przycinać podczas odtwarzania filmów i zniekształca dźwięk podczas odtwarzania muzyki. Navi jest czyste z orginalnym oprogramowaniem.
    dasior591
    Level 16  
    Ciesze się bo po to założyłem te stronę.
    Co do video to 99% nawet po przekonwertowaniu się zacina a dźwięk szczerze nie wiem dlaczego jest zniekształcony.
    grzegorzc0
    Level 10  
    Witaj dasior
    Mam problem załadowałem na kartę twoje menu 1.5 do GC5066FMBTHDpojawił się komunikat o niewyłączaniu navi a następnie komunikat
    "fatal application error
    applikation main.exe has performed an illegal operation and wil be shut down. If the problem persists, contact the program vendor."
    Zanim wgrałem menu od ciebie zrobiłem kopię zawartości navi.
    Moje pytanie jak przywrócić ja teraz do życia?
    dasior591
    Level 16  
    Właśnie ostatnia seria ma coś pomieszane i menu nie chodzi poprawnie.
    Przywróć RF2 i będzie jak seryjnie. Podeślij mi kopie twojego RF2 na dasior591(malpa)tlen.pl. Poprawie menu i wersji 1.6 juz poprawnie będzie chodzić.
    grzegorzc0
    Level 10  
    Witam
    Z miłą chęcią przekopiowałbym RF2 z powrotem do navi (GC5066FMBTHD) ale problem w tym że po próbie wgrania tego menu 1.5 pojawił się błąd i na chwilę obecną AS nie wykrywa mi navi widzę tylko 2 dyski wymienne.
    Zastanawiałem się czy może wgranie sprawdzonego menu od GC bez HD umożliwiło by wejście w ustawienia aby włączyć AS i wówczas przekopiować RF2 ?
    RF2 wysłany na podany adres
    dasior591
    Level 16  
    As a błąd z menu nie mają nic wspólnego. Po prostu przez instalacją nie ustawiłeś trybu AS tylko zostawiłeś jako dyski wymienne.
    Tryb AS możesz ustawić z pod nawigacji, nawet bez menu. Poradnik do HD na mojej stronie, metoda jak w punkcie 4.3.
    Podeślij mi ten katalog z kopią seryjnego menu.
    grzegorzc0
    Level 10  
    Ok tyle że link z "7.3 Menu by dasior dla HD." nie działa
    sorki zerknąłem na pt 4.2 który przekierował mnie do 7.3 gdzie link padł ale już się stosuję do 4.3
    Ok mam już z powrotem seryjne menu
    dasior591
    Level 16  
    Poprawiłem.
    Te kopie RF2 podeslij mi na maila.
    grzegorzc0
    Level 10  
    witam
    wysłałem jakąś dobrą godzinę temu jeżeli nie dotarło to za chwilę wysyłam jeszcze raz