Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mieszkam w Niemczech-odbiór Cyfra + !!!!

03 Lip 2004 22:33 11339 8
  • Poziom 10  
    Mam male pytanko i moze mi ktos pomoze.w zwiazku z brakiem mozliwosci zakupu i urzytkowania na terenie niemiec cyfry plus postanowilem sie rozejrzec za inna metoda....znalazlem w ofercie tutejszych sklepow karte SECA ASTON na CI--wedlug zaüewnien sprzedawcy podobno dedoduje interesujacy mnie temat.ale wole zasiegnac opini fachowcow...prosze o podpowiedz co to jest z czym to sie je i co potrzebuje...........
  • Poziom 11  
    Sprzedawca, który zaoferował Ci moduł Aston miał rację, prawdą jest, że przy jego pomocy można oglądać kanały kodowane w systemie Seca2. Jednak jeżeli chodzi Ci o oglądanie akietu Cyfry plus to sam moduł nie wystarczy. Proponowałbym skontaktować się z Cyfrą+ np. za pośrednictwem strony internetowej i zakupić u niej samą kartę kodową. Następnie kartę kodową wkłada się do modułu Astona i umieszcza się w odbiorniku CI. Jeżeli nie ma możliwości sprzedaży karty kodowej z tego względu, że przebywasz za granicą to pozostaje tylko poprosić znajomego mieszkającego w Polsce aby taką kartę dla Pana zakupił a jeżeli nie jest to możliwe - to nietety innej możliwości oglądania pakiety cyfry nie ma - bowiem sam moduł Astona i odbiornik CI bez tej karty nie umożliwią roziązanie tego problemu a innej metody na oglądanie cyfry+ jak na razie nie ma.
  • Poziom 10  
    mam kolege w norymbergi ktury ma cyfre---niemoge jej skopiowac na tego astona i odbierac program tylko na astonie
  • Poziom 11  
    Jak skopiować na astona?? To znaczy wkładałeś jego kartę do modułu i nie chce chodzić czy jak??
  • Poziom 10  
    nie--nic jeszcze nie wkladalem---niekupilem jeszcze astona--moze jeszcze raz sformuluje pytanko--------kumpel ma cyfre--orginal.jezeli ja kupie astonka czy moge skopiowac jego karte i tez ogladac -a moze jakies inne mozliwosci
  • Poziom 11  
    Powiem tak: bez karty nie da się oglądać
  • Poziom 31  
    a to musi byc koniecznie pakiet cyfry+??? jesli nie to wal na prv pogadamy
  • Poziom 10  
    upss niezdazylem cie zlapac wymiatacz. jezeli mozesz to napisz mi na emila darekwincel(malpa)web.de ..z gory dzieki.....
    ps...sprawa dotyczy cyfry albo czegos innego--pilne.... jezeli masz dobre rozwiazanie to polakuw w moich okoloicach jest wiecej----moze jakas wspulpraca ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeżeli jesteś zainteresowany Cyfrą+ zawsze możesz kupić kartę prepaida albo wziąć abonament na kogoś w Polsce. Moduł Aston 1.05 jest jak najbardziej odpowiedni do korzystania z kart Cyfry+. Oglądanie Cyfry "na lewo" jest niemożłiwe i jeżeli ktoś Ci cos takiego zaproponuje to możesz mu od razu podziękować. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz na PW.