Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio do max 700zł (all red)

01 Gru 2009 23:06 1422 9
  • Poziom 12  
    Witam,
    poszukuję radia samochodowego do max 700zł. Najbardziej mi zależy (oczywiście poza jakością dźwięku) na czerwonym podświetleniu klawiszy oraz wyświetlacza - czyli ogólnie mówiąc wszystko na czerwono. Obecnie mam w audi a4 (b5) seryjne radyjko i fajnie wygląda cała konsola w jednolitym kolorze, dlatego chciałbym zmienić radyjko na lepsze ale również w czerwieni. Co zaskakujące, ciężko jest mi takie znaleźć, więc zwracam się do Was o pomoc :)
  • Poziom 12  
    Hmm radyjko spoko, tyle że tak jak pisałem zależy mi również na czerwonym wyświetlaczu...a to ma tylko przyciski czerwone :/
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    JVC-KDR601 . 30 kolorów do wyboru z czego 3 albo i 4 (dokładnie nie pamiętam) są w odcieniu "audicowej" czerwieni. Jakość ...poprawna i ma w sobie prawie wszystko. :D
  • Poziom 12  
    Ten jvc ma regulowane podświetlenie zarówno wyświetlacza jak i klawiszy? A może jakiś model Alpine? Z tego co czytałem Alpine robi najlepsze radyjka do samochodów. Co o tym sądzicie? Acha i jeszcze jedno - radyjko musi mieć cały czarny panel (ewentualnie jakiś ciemny nie srebrny) :P
  • Poziom 36  
    Może clarion dxz389rusb?

Radio do max 700zł (all red)
  • Moderator na urlopie...
    Witam
    Ja polecam JVC KD R-801 Dzisiaj odebrałem i w linku jest foto.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1482236.html Co najważniejsze ma przetwornik 24-bitowy DAC TI/Burr-Brown
    Kolorów ma w brut 30 podstawowych i 30.000 do ustawienia. ;)
    Dałem za nie dokładnie 703zł z przesyłką.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    I jak zadowolony jesteś z tego radyjka? Wyglądowo mi pasuje, tyle że jak jest z jakością dźwięku? Jest ona porównywalna do powiedzmy clariona czy alpine? :]
  • Poziom 35  
    To jak ci odpowiada wizualnie to bierz bo dzwiekowo jest wiecej niz poprawne
  • Moderator na urlopie...
    Witam
    Dźwiękowo mi pasuje i jestem zadowolony. Wybrałem go bo ma przetwornik 24-bitowy DAC TI/Burr-Brown :)