Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Axesstel MV400 Orange - niska prędkość ściągania po resecie

02 Gru 2009 12:45 6898 7
  • Poziom 2  
    Hallo

Mam od 3 Miesiecy internet radiowy orange,na poczatku wszystko chodzilo normalnie do czasu kiedy zresetowalem router. Teraz mam szybkosc sciagania 5-10kb. A normalnie byla 100-120kb.

Mam Soft: MV410R_AMS_211C_STND
    MV400_ETH_400C_01_STND Mon-Feb-PST 23

Czy sa jakies mozliwosci firmware update albo co innego?

Regulamin p. 11 - popraw tytuł wątku. mat_ed
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 31  
    Skoro go zresetowałeś to pewnie musisz poustawiać wszystko teraz. Skonfigurowałeś go?
    Po co go resetowałeś?
  • Poziom 2  
    Co tam mozna konfigurowac?
  • Poziom 31  
    To co w każdym routerze.
  • Poziom 2  
    po resecie Modemu juz tylko mam Internet przes USB , a przes Ethenert nie idze i wogule nie reaguje.
  • Poziom 1  
    Ja mam niską prędkość pobierania bez resetów.Pomóżcie jak skonfigurować router jakie podłączenie lepsze usb czy ethernet?Jestem początkującym użytkownikiem,proszę o poradę.
  • Poziom 9  
    Piter_Ch napisał:
    Ja mam niską prędkość pobierania bez resetów.Pomóżcie jak skonfigurować router jakie podłączenie lepsze usb czy ethernet?Jestem początkującym użytkownikiem,proszę o poradę.

Ja mam ten modem 1,5 roku. Niestety... Masz neta z limitem? Jeżeli tak to wszystko jasne. Ja miałem podobnie. Miałem już go wymieniać, ale poczekałem do końca miesiąca i dodali mi limitu. Więc to może wina tego, iż limit Ci się skończył.