Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Modena 148

04 Lip 2004 02:17 1693 6
  • Poziom 10  
    Witam posiadam takie właśnie radyjko (chyba numer sie zgadza). Mam pytanie czy idzie jakoś wyprowadzić sygnał który idzie na wyświetlacz radja zeby informacje pokazywane na radiu były widoczne na wyświetlaczu pokładowym pod "godziną" w miejscu daty (po włączeniu radja załancza sie wyświetlacz samochodowy ale w miejscu daty jest pusto...świeci sie tylko godzina - wyśwuietlacz w oplu vectra b jak ktoś wie coś na ten temat czy da rade proszę o odp
    pozdrawiam

zeus(malpa)z.pl
    gg://1679709
  • Poziom 25  
    Nie, a dokładniej - nie w prosty i opłacalny sposób.
  • Poziom 43  
    Tylko fabryczne radia Opla potrafią wyświetlać na tym wyświetlaczu. Byl jeszcze jeden czy dwa modele Kenwooda które po odpowiedniej przeróbce kabla to potrafiły ale chyba tylko na starszym modelu wyświetlacza. Więc rada, poszukaj oryginalnego radia, mniej efektowne więc mniej kradzione działają ładnie. A było kilkanaście modeli radii które pasują, od prostych CAR200 po wysokie modele CAR600, CCRT600 ...

Polecam lekturę strony kolegi Leszka www.studio24.prv.pl dział radia OEM i w kablomanii wyświetlacz do Opla.

SławeK
  • Poziom 12  
    pasują radyjka GRUNDIG seria SCD 34xx z roku 2003
  • Poziom 43  
    A jesteś pewien że potrafią obsługiwać wyświetlacz z auta ?

SławeK
  • Spec od car audio
    Dziwne bo ja kena do 10 podłączałem i chodził. Spis tych radyjek co chodzą z LCD opla jest u mnie na stronie.