Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Fiesta MK7 tryb 1 godzina

max_gsm 03 Gru 2009 14:42 4859 4
  • #1 03 Gru 2009 14:42
    max_gsm
    Poziom 18  

Witam wszystkich, mam dziwny problem z radyjkiem z nowej fiesty MK7 2009 rok, nie podam modelu radia bo nie wyciągałem go jeszcze z auta, bo to nowe auto i nie chciałbym czegoś zepsuć. Radyjko z obsługą telefonu na blueetoth i z MP3 , po włączeniu tego radyjka widnieje komunikat tryb 1 godzina i nic więcej się nie dzieje, dodam jeszcze że w innym fordzie z gdy taki komunikat wyświetla oznacza to że radio gra godzinę i po upływie tej godziny wyłącza sieę automatycznie , aby nie rozładowac akumulatora, ale tutaj sytuacja jest całkiem inna radio nie gra, nie przyjmuje płyty cd, nie prosi o kod , tylko napis tryb jedna godzina.
    Próbowałem też czekac z odpalonym zapłonem i z tym komunikatem godzine czasu , bo myślałem że może ktos wczesniej wbił zły kod i radio się zablokowało , ale nie, dalej ten sam komunikat, można wchodzic do menu obsługi telefonu , ale nic więcej. Samochód zakupiłem od niemca, mam pełną dokumentacje wraz z kodem do radia, ale nie można go wpisać. Proszę o pomoc bo nie wiem czy radio jest uszkodzone, czy jest jakaś inna przyczyna takiego zachowania, ewentualnym wyjsciem będzie wizyta w serwisie, ale wiadomo jakie to koszta. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

2 4
  • #2 04 Gru 2009 20:11
    jarek1258
    Poziom 16  

Spróbuj odłączyć akumulator na dłuższą chwilę, może radio się zawiesiło i jak odłączysz je od zasilania to się zresetuje.

1
  • #3 07 Gru 2009 23:13
    max_gsm
    Poziom 18  

Niestety nic co nie daje, także nadal czekam na jakieś rozwiązania.

2
  • #4 07 Gru 2009 23:28
    mister_j
    Poziom 22  

hm.. moim zdaniem problem może być większy. Może to radio jest od innego samochodu i po prostu nie dogaduje się z Twoją Fiestą (jak piszesz 2009 czyli na pewno ma szynę CAN). Jeżeli masz pełną dokumentację od samochodu to musi też tam być model i numer radia. Musisz sprawdzić czy jest zgodny z tym co siedzi w aucie. Wtedy wiemy czy jest uszkodzone czy niedopasowane. Pzdr

1
  • #5 08 Gru 2009 22:11
    max_gsm
    Poziom 18  

Radio jest oryginalne z tego auta na 100%, także musi to być inny powod takiego zachowania.

0
  Szukaj w 5mln produktów