Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy CTS40 martwa

henio 123 03 Gru 2009 18:32 1964 3
  • #1 03 Gru 2009 18:32
    henio 123
    Poziom 23  

Witam.Zwracam się prośbą w sprawie pralki wymienionej w temacie.Z dnia na dzień pralka zamarła.Po włączeniu do sieci kontrolka nie pali się.Sprawdziłem przewód zasilający sprawny,wyłącznik sprawny.Pralka Candy CTS40 martwa kondensator podwójny sprawnyPralka Candy CTS40 martwa Wyłącznik sygnaliacji zamknięcia pokrywy Pralka Candy CTS40 martwa nie jestem wstanie sprawdzić bo nie znam zasady jego działania.Pralka ładowana od góry .Przepraszam za fotki z komórki ale nie posiadam cyfrówki.Proszę o instrukcje na podstawie fotek jak na krótko bez tego wyłącznika sprawdzić tę pralkę .Pralka Candy CTS40 martwa Do zacisku 3 niebieski przewód zacisk 4 dwa brązowe przewody zacisk 5 brązowy przewódPralka Candy CTS40 martwa Usilnie szukałem w necie i na forum schematu i nic.Jedynie jest do CTS 60.W domu jest małe dziecko.Będe niezmiernie wdzięczny za wszelką pomoc.

0 3
  • #3 03 Gru 2009 19:26
    henio 123
    Poziom 23  

Dzięki serdeczne.Czy istnieje jaka inna przyczyna by ta pralka nie ruszyła? Ja sprawdzałem według tematu ;Usterki pralek:Czy istnieje możliwość że padł programator?W trzech poprzednich jakie miałem zasilanie było ,jedynie programator nie wykonywał niektórych funkcji.Za gafę przepraszam nie jestem profesjonalistą .Ostatnio straciłem prace i muszę się jakość sam uporać z tą pralką.

0
  • #4 04 Gru 2009 05:46
    henio 123
    Poziom 23  

Po spawdzeniu blokada do wymiany.Przepraszam moderatora za uchybienie ale nie miałem innego wyjścia.

0