Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czyszczenie przyrządów vw golf 4

stefan50 03 Gru 2009 22:39 1703 5
  • #1 03 Gru 2009 22:39
    stefan50
    Poziom 8  

jak można wyczyścić wskażniki tzn obrotomierz ,prędkościomierz w golfie poprzez pokrętla licznika i zegara dostał się kurz.jest tego trochu.tak samo w reflektorach po wymianach żarówek.na odbłyśniku leżą ( paprochy)czy reflektor jest rozbieralny. dzięki za ewentualny komentarz

0 5
  • #2 04 Gru 2009 07:59
    greorgg
    Poziom 12  

relflektor w golfie jest sklejany, jednak jest na to sposob trzba okolice polączenia szyby z plastikiem nagrzac opalarka (lub wlożyć caly reflektor do wiadra z gorąca wodą) a nastpenie delikatnie podwarzac szklo, da sie to wszystko rozkleic

0
  • #3 04 Gru 2009 17:39
    stefan50
    Poziom 8  

dzięki w sprawie reflektorów na wiosnę pomyśle o rozebraniu ale jaki klej potem zastosować wiadomo że nie cyjanopan

0
  • #4 04 Gru 2009 19:05
    jonas
    Poziom 19  

Można podobno robić to silikonem, tylko wymagane jest nieco wprawy, żeby estetycznie wyszło. Klej musiałby być jakiś elastyczny po zaschnięciu - lampa, jak wszystko w samochodzie, nieustannie "pracuje".

Ale nie mam pewności co do tego silikonu, jak mi zabrudziły od wewnątrz i zmatowiły się klosze przednich lamp, kupiłem nowe za 230 zł komplet. Kolejna korzyść płynąca z posiadania samochodu na "F" :>

0
  • #5 06 Gru 2009 00:26
    stefan50
    Poziom 8  

faktycznie lepiej nowe jak mają odlecieć a w srodku panuje wysoka temperatura

0
  • #6 06 Gru 2009 22:03
    greorgg
    Poziom 12  

jak dobrze oczyscisz obydwie powierzchnie i potraktujesz czyms odtluszczajacym nie ma prawa sie rozleciec, do sklejenia dobry jest silikon, jak powiesz w sklepie co bedziesz kleil to cos znajdą odpowiedniego.

0