Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

utracona partycja - odzyskiwanie danych

04 Gru 2009 00:02 2551 4
  • Poziom 15  
    Witam mam ogromny problem z dyskiem .
    właściwie to przez moją głupotę mam dysk 80GB
    był podzielony na 2 partycje po 40GB
    na c miałem zainstalowany windows XP a na d miałem wszystkie zdjęcia .
    komputer wymagał przeinstalowania windowsa więc to zrobiłem po skopiowaniu plików na dysk przez instalator komputer zrestartował się i później zrobił się taki motyw że przy każdym włączeniu nawet nie pojawiło się okno ładowania windowsa tylko cały komputer się restartował sam cykl się powtarzał więc uruchomiłem instalator od nowa i wyskoczyła mi tylko 1 partycja :(
    podłączyłem inny dysk na którym miałem już windowsa zainstalowanego i włączyłem komputer gdy wszedłem w ikone mój komputer wyświetliły mi się 3 dyski
    c,d,e na c oczywiscie wszystko ok zainstalowany indows dysk d miał pojemność 00.0 RAW a dysk e to samo :(
    sformatowałem dysk d i teraz mam 22.2 GB :(
    jestem kompletnie zielony w tyc sprawach więc nie wiem co i jak
    chodzi mi o te wszystkie fotki które miałem i oto abym mógł zainstalować Windowsa na nowo i na 2 partycji żeby były te fotki :( pomocy :(
    za wszystko z góry dziękuje

Dodano po 20 [minuty]:

aha próbowałem też z programem do odzyskiwania danych ale wyrzuca mi tyle śmieci zn jakiś fotek których nigdy nie widziałem na oczy a chce właśnie te swoje 40GB :(
    a i czy da się przywrócić dysk do poprzedniego stanu >?<
  • Specjalista HDD Recovery
    1) Partycja druga przywrócona po wpisaniu odpowiednich wartości. Z Boot i boot Copy można je było wyciągnąć.
    2) Pierwsza była nie istotna została wpisana i sformatowana

Można przy użyciu wiedzy i programu DMDE naprawić ręcznie takie rzeczy szybciej niż 17 mgnień wiosny :) całkiem za darmo.

Pozdrawiam miłej zabawy, tylko już nie mieszać dziwnymi programami, lepiej najpierw się dowiedzieć potem działać.
  • Poziom 15  
    migol21 Pomógł więc temat zamknięty
    Dziękuje za wszystko :)