Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lampka Code F.Stilo 1.9JTD 2003 z CID pali się

04 Gru 2009 10:32 2458 7
  • Poziom 32  
    Mam usterkę w w/w aucie, zapalona kontrola code, pojazd ma na wyposażeniu CID bez klucza, na pstryczek start/stop, cały czas pali się to ustrojstwo mimo tego auto zapala bez problemów, jakby nic nie było. Robiłem podgląd ustawień w Body MF, wszystko działa, central działa, sygnał zamykania i otwierania idzie przez Can do body, anteny na zewnątrz i wewnątrz wykrywają obecność CID-a , nie ma mowy o słabej baterii ( wymieniłem), rozruch możliwy. Po odejściu od auta z CID-em auta zamyka się ,po zbliżeniu otwiera, czyli ok. Więc co jest, błąd mam usterka linii CAN D602 obecny. Gryzł ktoś podobny temat? Czy problem będzie leżał po stronie centralki Passive Entry?
  • flexghzflexghz
  • Poziom 33  
    Kiedyś maiłem podobny przypadek tylko na zwykły kluczyk, zalana skrzynka bezpieczników obok akumulatora.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 32  
    Nic z tego sucha , sprawdziłem , to nie to
  • Poziom 15  
    Michale warto przelecieć wszystkie zasilania od strony centralnego. Czy przypadkiem z któregoś sterowania 2.5V nie zrobiło 0.9V. Miałem problem z centralką otwierała sie kiedy jej pasowało e zaświecała sie kontrolka na tablicy. F.Scudo. Zaśniedziały piny, i błąd podobny uszkodzenie magistrali.
  • Poziom 32  
    jd43 to nie to
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Usterka w zamkach centralnych, nie dokładał ktoś tam czegoś i nie nakłuwał przewodów? Zieleń w miejscu wkłucia. Ja miałem podobny przypadek, już miałem rwać wszystko, włącznie z własnymi włosami i okazało się, że ktoś montując wzmacniacz uszkadzał przewody.
  • Poziom 32  
    Nie Pawełku wszystko fabryka dała i nie było zmian, żadnych przeróbek
  • Poziom 11  
    Przebicie ,btw obejrzyj dokładnie wszystkie przewody i płytki może gdzieś cyna chlapła .