Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 4200 drukuje białe kartki, po resecie czarne

artpak 04 Gru 2009 10:47 1922 2
  • #1 04 Gru 2009 10:47
    artpak
    Poziom 9  

Witam, mam problem z drukarką HP 4200n. Mianowicie problem powstał kilka dni temu, kiedy chciałem drukować, a drukarka wydrukowała tylo białe kartki, po cold resecie wydrukowała całą czarną stronę , i zaczęła znowu drukować poprawnie ... niestety na długo nie pomogło, bo na drugi dzień ta sama sytuacja. Wziąłem ją pod kompresor, uprzednio wyjąłem toner, całą wyczyściłem. Zadania drukowania były drukowane zarówno z JetDirect jak i z menu drukarki. Mam w związku z tym pytanie czy może to być moduł bębna z tonerem (czy wystarczy wymiana), czy może jakis element elektroniki?

Z góry dziękuję za pomoc.

0 2
  • #2 04 Gru 2009 15:58
    Awdeg
    Poziom 26  

Gdybyś nic nie wspomniał o resecie skłoniłbym się do uszkodzenia tonera lub lasera ale teraz to chyba formater.Podmień co jesteś w stanie i napisz jak jest. Gdybyś potrzebował formater lub laser to puść info na PW

0
  • #3 08 Lut 2010 23:26
    artpak
    Poziom 9  

Witam, po długim czasie oczekiwania, podmieniłem formater, niestety problem występuje jeszcze częściej, drukarka drukuje same czarne i białe strony. Jak sprawdzić czy jest dobry styk masy z bębnem? Czy to że drukarka nie ma uziemienia może w jakikolwiek sposób powodować takie zachowanie?
    Pozdrawiam i dzieki za pomoc.

0
  Szukaj w 5mln produktów