Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polski Robot Marsjański Skarabeusz [Potrzebni elektronicy]

daxeno 04 Gru 2009 10:52 893 0
    daxeno
    Poziom 11  
    Witam szanownych forumowiczy.

Tym , którym obił się temat o uszy przypomnę:
    Skarabeusz to Robot biorący wraz z jego konstruktorami udział w konkursie na pustyni Utah w USA.
    www.skarabeusz.edu.pl
    Poszukujemy studentów Politechniki Warszawskiej chętnych do pracy przy projekcie.
    W zamian Politechnika oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego , fundują osobom biorącym udział w projekcie wyjazd z Robotem na konkurs University Rover Challenge na pustyni Utah w USA. Oczywiście wchodzi w to również 10-cio letnia VISA Business/Travel

Jestem elektronikiem , który powinił ową ostanią wersje robota :) (miałem jednego kolegę do pomocy przy lutowaniu)
    Niestety obecnie nie dysponuje tak dużą ilością czasu i potrzebuje kogoś, z kim mógłbym się podzielić pracą.
    Zdięcia zamieszczone poniżej , to jeszcze wtedy , gdy trwały prace nad nim , więc nie ma tam wszystkich modułów (np sterowników PID skrętu, multiplexera Video itd... ). Umieszczam też scereen mojego oprogramowania na PC.
    Cała praca nad elektroniką wraz programowaniem , oraz oprogramowaniem na PC i testami trwała 2 miesiące.

Polski Robot Marsjański Skarabeusz [Potrzebni elektronicy] Polski Robot Marsjański Skarabeusz [Potrzebni elektronicy]
    Polski Robot Marsjański Skarabeusz [Potrzebni elektronicy]

Link

My na Youtube (niektóre nagrania z telewizji, które udało nam się zarejestrować):
    Wyniki wyszukiwania "skarabeusz" w serwisie Youtube

Zainteresowanych proszę o kontakt na mojego maila.
    stuntaudio(malpa)gmail.com