Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wypakowywanie plików z kopii zapasowej systemu Windows Vista

04 Gru 2009 13:42 3147 4
  • Poziom 21  
    Witam.

Posiadam kopię zapasową systemu Win Vista. Kopia jest w postaci kilkuset archiwów .zip. Chciałbym wypakować te pliki, jednak nie chcę przywracać kopii (są to pliki z innego komputera). Jednak żaden z programów, których próbowałem (winrar, 7-zip, windowsowy zip) nie potrafi poprawnie rozpakować archiwów - duże pliki są podzielone w taki sposób że nie potrafi ich złączyć (zamiast tego zastępuje pliki ich "nowszymi" wersjami z kolejnych archiwów). Czy jest jakiś sposób żeby wypakować te pliki?
  • Spec od komputerów
    Czym zostala wykonana ta kopia? Probowales expand?
  • Poziom 21  
    Czym była wykonana kopia niestety nie wiem, nie ja ją robiłem. Wszystkie archiwa .zip znajdują się w katalogu WindowsImageBackup. Kopia jest widoczna gdy otwieram ją za pomocą narzędzia Kopia zapasowa/Przywracanie w Windows 7, jednak nie ma nigdzie opcji wypakowania do dowolnej lokalizacji. Można oczywiście przywrócić dane do lokalizacji z których zostały zbackupowane, ale ja nie chcę tego robić.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    W WindowsImageBackup powinienes miec jeden duzy plik VHD, ktory mozna podmontowac jako dysk, a nie pliki zip.
  • Poziom 21  
    Już znalazłem rozwiązanie:D - podczas przywracania kopii zapasowej można jednak wybrać folder docelowy dla przywróconych plików. Trochę się pospieszyłem z tym tematem,