Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Espace szybko migaja kierunkowskazy

kukez 04 Gru 2009 20:04 2934 4
  • #1 04 Gru 2009 20:04
    kukez
    Poziom 9  

Witam!!!!
    Mam problem z kierunkowskazami w Renault Espace III a mianowicie zaczęły mi szybko mrugać kierunkowskazy. Przy włączeniu awaryjnych częstotliwość mrugania jest prawidłowa natomiast po włączeniu normalnie kierunkowskazu prawego lub lewego
    częstotliwość jest bardzo szybka przy czym przy włączeniu lewego można zaobserwować lekkie mruganie też światła tylnego. Myślałem, że może to jakiś brak masy na jednej z żarówek ale poczyściłem styki w tylnych lampach i jest nadal to samo. Może ktoś wie jaka może być przyczyna. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam.

2 4
  • #2 04 Gru 2009 20:07
    Pawel wawa
    Moderator Samochody

Brak masy na przednich lampach.

1
  • #3 04 Gru 2009 20:27
    kukez
    Poziom 9  

Nie wiem właśnie czy będzie miało to jakiś w ogóle związek z masą bo przy zgaszonych światłach jest taki sam efekt.

0
  • #4 04 Gru 2009 20:31
    Hucul
    Poziom 39  

kukez napisał:
    Nie wiem właśnie czy będzie miało to jakiś w ogóle związek z masą bo przy zgaszonych światłach jest taki sam efekt.

Będzie miało związek z masą , a nie ma związku z zapalonymi czy zgaszonymi światłami .
    Braku masy szukałbym jednak w tylnych lampach .

0
  • #5 04 Gru 2009 20:48
    Zdunek 25
    Poziom 15  

Chciałbym wiedzieć czy masz fabryczną instalacje haka do przyczepy?
    Z tyłu we wnęce gdzie jest lewarek na dole pod plastikiem znajduje się elektroniczne
    pudełeczko z przekaźnikami sprawdź czy? nie zawilgotniało. Miałem to samo wyrzuciłem
    to gniazdo podłączyłem od lamp

1