Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Menu serwisowe Philips 32PFL3312/10

04 Gru 2009 21:07 4986 4
  • Poziom 9  
    Witam
    Jak wejść do menu serwisowego w Philipsie LCD (model: 32PFL3312/10)?

Pozdr.
  • Poziom 9  
    Tryb serwisowy włącza się przez naciśnięcie na pilocie standardowym następujących przycisków 0, 6, 2, 5, 9, 6 a na koniec nacisnąć na przycisk MENU.

Dlaczego chcesz tam grzebać?
    Menu serwisowe to nie zabawa!
    Ostrzegam!
  • Poziom 9  
    Ten kod błędu który podałeś to dokładnie "Przeładowanie bufora pamięci flash"
    Oznacza to, że w telewizorze skończyło się wolne miejsce i wskutek czego "pomieszała mu się pamięć". (On ma 0.4 MB pamięci, a powinno być minimum 0.6 MB)) I tak się ciesz, że on startuje.
    Ta pamięć się przeładowała bo te "ubogie" LCD'ki Philipsa tak mają i to jest w pewnym sensie wada fabryczna. (Ja na serwisie miałem chyba z 10 takich modeli Philipsa i we wszystkich sypnęła się pamięć.)

Powiem Ci jak to naprawić.
    Poczekaj na mojego znajomego, (on jest specem od LCD).
    Ja dokładnie nie pamiętam jak się ten badziew flashowało.
    :D

pozdro
    terminator
  • Spec od TV
    Badziew, skończyła się pamięć prawie jakby się łańcuch w rowerze skończył :D Kolego! Nie wiesz o czym piszesz, tak się składa, że PHILIPS ma jeden z lepszych serwisów na świecie i dokumentacja jak i wsparcie techniczne jest na wysokim poziomie. Poza tym autor postu chyba chyba rozmawia na priv, ponieważ nic nie pisze o jakim błedzie jest mowa. Jeśli nie ma SM w bazie to chętnie wyślę, jest tam wszystko opisane...W tym modelu akurat głownym problemem była płyta głowna, jeśli chodzi o kasowanie błędów w trybie serwisowym jest takie same jak prawie we wszystkich PHILIPSach...
  • Poziom 20  
    Na YOUTUBE są tryby serwisowe TV CRT LCD Wpisuje model tv np. tv philips 29pt90xx tryb serwisowy Otwiera się strona też różne modele tv crt/lcd