Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy ten zestaw będzie odpowiedni dla początkującego Dj'a?

05 Dec 2009 00:23 2050 11
    User removed account
    Level 1  
    mosmati88
    Level 23  
    witam. Polecam ci pioneer cdj 500 II jak na początek. niby stare ale nie do zajechania. a jednak pioneer to pioneer. A mixer to polecam z tańszych jakiegiegoś reloop'a RMX20 czy coś podobnego
    User removed account
    Level 1  
    mobile_dj
    Level 13  
    te numarki są całkiem wporządku :) na początek w sam raz, ja bym tylko mikser podmienił na coś z reloopa np. w/w rmx20 .

pozdrawiam :)
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    Level 1  
    Y-Traxx
    Level 11  
    Kolega wyżej napisał cdj 500 hehe gdzie taka staroć.

Troszkę przegrałem na imprezach i zawsze i wszędzie polecam każdemu pioneera cdj 100s. Stara dobrze znana poczciwa setka. Serwis nie jest drogi bo switch od cue kosztuje grosze, lasery chyba widziałem za 100zł. Poszukaj dobrych ofert na allegro za około 1200 zł powinno sie kupić 2 sztuki. Zwróć szczególną uwagę na przyciski Cue praz Play, szczególnie Cue. Przycisk notorycznie wystukiwany do tempa utworu. Jeśli na nich będzie widoczny choć trochę napis powinno świadczyć że sprzęt w jakiś sposób nie był katowany. Ze zdjęcia tylko tyle, w realu dodatkowo patrzy się jak działają te przyciski, jak reaguje jog czy lekko pracuje [w tym modelu chodzi delikatnie wg mnie i tak najlepszy jog], suwak pitch musi płynnie zmieniać tempo bez zająknięcia. Numark Axis znajomy pytał mi sie o niego, pierw dowiedz się ile kosztuje serwis tego urządzenia w razie awarii i czy wogóle potem jest co naprawiać jak się może kiedyś posypać.

Zawsze powtarzam na początek cdj 100 bo zagrasz na wszystkim, polecam też rewelacyjne denony dns 1000 lub nowa 700tka. Co do miksera, mój brat ma do sprzedania numarka x9 za około 900 zł, a za małe pieniądze Reeloop rmx 30 i bedziesz się długo bawił.

Pozdrawiam Dj NumB-3R
    User removed account
    Level 1  
    Y-Traxx
    Level 11  
    Kup to co było sprawdzane przez większość ludzi. Gemini to syf jakich pełno na rynku, reloop prezentuje w sobie lepsza jakość i przyzwoitą cenę, podobnie jak numark. Gemini to zabawka odpustowa.
    User removed account
    Level 1  
    Y-Traxx
    Level 11  
    Różne są nazwy ogólnie mówi się na to jog . W denonach niektórzy mówili plater. Ją zawsze jednak jog.
    User removed account
    Level 1