Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung SGH-D900i błąd sieci.

roman4 05 Dec 2009 10:04 6459 7
    roman4
    Level 22  
    Witam , mam problem taki iż w/w telefonie mam błąd sieci. Telefon działa w sieci era. Co zrobić aby telefon mi działał poprawnie. Pozdrawiam Roman.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    czwarnowski
    Level 15  
    Sprawdź czy nie wyzerował Ci się IMEI.

Jeśli jest on jeszcze na gwarancji, to oddaj do serwisu, gdyż D900i maja wadę fabryczną tkwiącą w ekranowaniu płyty głównej. Przez co bardzo często pojawiają się zakłócenia lub telefon gubi zasięg.
    archi3
    Level 31  
    raczej wada epromu przejdz do dobrego serwisu powinni wgrac dobry bez problemu.
    czwarnowski
    Level 15  
    Wiesz, ja pracaowałem w autoryzowanym serwisie Samsunga i soft na wady sieci w D900i nie pomaga...
    toon
    Level 28  
    Może byś napisał najpierw od kiedy tak sie dzieje ,czy sam od siebie czy coś z nim robiłes
    saperx
    Level 25  
    Zawsze wtro sprawdzic czy nie oderwaly sie styki anteny np. w wyniku upadku. Czasem moze pomoc usuniecie gniazda anteny zewnetrznej i zastapienie go crossem.
    roman4
    Level 22  
    Witam , usterka w/w powstała nagle, czasami przy włączeniu włączy się prawidłowo , lecz po chwili jest napis Ogr.usł.sieci. I na górze z lewej strony jest wyświetlona przekreślona słuchawka. Pozdrawiam.

Dodano po 1 [minuty]:

Witam , usterka w/w powstała nagle, czasami przy włączeniu włączy się prawidłowo , lecz po chwili jest napis Ogr.usł.sieci. I na górze z lewej strony jest wyświetlona przekreślona słuchawka. Pozdrawiam.
    jever 23
    Moderator of GSM
    Jak wygląda IMEI?Jaka jest przeszłość telefonu?