Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SGH-D900i błąd sieci.

05 Gru 2009 10:04 6279 7
  • Poziom 22  
    Witam , mam problem taki iż w/w telefonie mam błąd sieci. Telefon działa w sieci era. Co zrobić aby telefon mi działał poprawnie. Pozdrawiam Roman.
  • Poziom 15  
    Sprawdź czy nie wyzerował Ci się IMEI.

Jeśli jest on jeszcze na gwarancji, to oddaj do serwisu, gdyż D900i maja wadę fabryczną tkwiącą w ekranowaniu płyty głównej. Przez co bardzo często pojawiają się zakłócenia lub telefon gubi zasięg.
  • Poziom 31  
    raczej wada epromu przejdz do dobrego serwisu powinni wgrac dobry bez problemu.
  • Poziom 15  
    Wiesz, ja pracaowałem w autoryzowanym serwisie Samsunga i soft na wady sieci w D900i nie pomaga...
  • Poziom 28  
    Może byś napisał najpierw od kiedy tak sie dzieje ,czy sam od siebie czy coś z nim robiłes
  • Poziom 25  
    Zawsze wtro sprawdzic czy nie oderwaly sie styki anteny np. w wyniku upadku. Czasem moze pomoc usuniecie gniazda anteny zewnetrznej i zastapienie go crossem.
  • Poziom 22  
    Witam , usterka w/w powstała nagle, czasami przy włączeniu włączy się prawidłowo , lecz po chwili jest napis Ogr.usł.sieci. I na górze z lewej strony jest wyświetlona przekreślona słuchawka. Pozdrawiam.

Dodano po 1 [minuty]:

Witam , usterka w/w powstała nagle, czasami przy włączeniu włączy się prawidłowo , lecz po chwili jest napis Ogr.usł.sieci. I na górze z lewej strony jest wyświetlona przekreślona słuchawka. Pozdrawiam.
  • Moderator - GSM
    Jak wygląda IMEI?Jaka jest przeszłość telefonu?