Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV Panasonic TX-32PS1 jak wejść w tryb serwisowy

shido 05 Dec 2009 17:56 2969 8
    shido
    Level 19  
    Witam

Mam tv Panasonic model TX-32PS1 chassis EURO-10 potrzebuję wejść do trybu serwisowego aby zmienić rodzaj fonii i język menu. Telewizor został przywieziony z Anglii i ma włączone hiszpańskie menu. Jak zmienić język na angielski?

pozdrawiam Shido
    bogred
    Moderator of TV
    Wejście w SM takie samo, jak w innych Euro chassis. Ale tak chyba nic nie znajdziesz. Raczej musisz poszukać wsadu dla Euro 10 dla naszego regionu. Ja nie mam, ale może ktoś ma?
    shido
    Level 19  
    Witam

W menu użytkownika nie ma opcji zmiany języka, spróbuję w poniedziałek podłączyć magnetowid może wtedy uda się zmienić język. Znalazłem sposób wejścia do SERVICE 1, ale tam jest tylko regulacja geometrii, jak wejść do trybu w którym będzie można zmieniać wartości OPTION?

pozdrawiam Shido
    mirex
    Level 43  
    Ja tam się kłócić nie będę ale nie słyszałem o procesorze dedykowanym tylko dla jednego kraju.
    A niby co dać ma podłączenie magnetowidu w sprawie zmiany języka OSD???

Szukaj Panasonic Serwice2. Było. Tylko po co? OP5 to języki ale chyba tylko TXT.
    Eprom musiał byś wymienić.
    Na razie to posłuchaj bogreda i przerzuć parę wsadów do Euro10. A może nie mam racji z tym OSD?
    shido
    Level 19  
    A gdzie mogę znaleźć wsad do tego tv.
    shido
    Level 19  
    Witam

Aby zmienić hiszpańskie menu na angielskie wystarczyło włączyć telewizor włącznikiem sieciowym z jednoczesnym przytrzymaniem klawisza F na klawiaturze lokalnej. Fonię DK włączyłem w trybie serwisowym SERVICE2 zakładka OPTION1 bit 3 z 0 na 1.

pozdrawiam Shido