Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bmw e39 3,0d 98 rok.problem z alarmem

martinobmw 05 Gru 2009 22:22 2151 2
  • #1 05 Gru 2009 22:22
    martinobmw
    Poziom 12  

witam i podkreślam jestem nowy ;szukałem; i nic nie znalazłem ; a mianowicie mój problem polega na tym ;
    podłączyłem alarm bez pilotowy PRESTO BP2, wszystko jest oki , zamyka otwiera i tp .pyt 1 ;teraz jak mam podłączyć wszystkie przewody od krańcówek drzwiowych do 1przewodu od alarmu ,?
    pyt2;do tylnych kierunków się wpiąłem 'do instalacji idącej przy progu pasażera' przednie tez znalazłem ale jak je razem zlutuje to będzie lipa ,jak podłączyć aby komp widział spalona żarówie (czy przez diodę) jeśli tak to jaka?
    pyt3;pod co podłączyć odcięcie w 3,0 dieslu ,z tego alarmu wychodzą 2 przewody grube czarne i niby je trzeba podłączyć pod odcięcie, ale jak? może ma ktoś z was forumowiczów schemat podłączenia tego alarmu do tego modelu .sorki za pytania ale moim wytłumaczeniem jest to ze się uczę dla siebie, nie wykorzystuje tego w celach zarobkowych dając to jakiemu paprakowi wole z pomocą forum sam zamontować. (a i parę groszy zostanie) pozdrawiam oraz z góry dziękuje za odpowiedzi.:D

0 2
  • #2 06 Gru 2009 06:40
    pawel16150
    Poziom 29  

bmw e39 3,0d 98 rok.problem z alarmem

Posiadam takie coś

Moderowany przez norbert.s.:

Ostrzeżenie za pisanie wiadomości bez związku z tematem.
    To jest akurat rozpiska do E36, a temat dotyczy E39.
    W tym dziale jest taka zasada, że piszemy sprawdzone wiadomości.

0