Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje osoby która wlutuje mi uklad w obudowie TQFP100

adambehnke 05 Gru 2009 22:45 1181 3
  • #1 05 Gru 2009 22:45
    adambehnke
    Poziom 24  

Witam
    Tak jak w temacie,poszukuję osoby która dysponuje sprzętem i umiejętnościami aby wlutować mi na nową płytkę układ ATMEGA 2560 w obudowie TQFP100.
    Dodam że poszukuje kogoś kto się na tym zna a nie specjalisty z bańką topnika i lutownicą kolbową. Ja osobiście nie dysponuję sprzętem typu Hot Air i podobnym więc raczej nie będę się na to sam porywał.Takich układów do wlutowania będzie po świętach około 15 ale w tym momencie mam na razie jeden. Reszta jest zamówiona.

Najważniejsze jest to aby chętny mieszkał w mojej okolicy tj. Żukowo 83-330 woj. Pomorskie. Ewentualnie Gdańsk i okolice.
    Proszę o oferty z ceną na maila lub PW.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 08 Gru 2009 06:52
    fabi
    Spec od car audio

Witam.
    Takie układy najlepiej lutuje się lutownicą grzałkową i grotem minifala, lutuje się za jednym pociągnięciem jedną stronę układu.
    Jeśli nie znajdziesz nikogo w swojej okolicy, to mogę ci ten układ wlutować, pokryjesz tylko koszty wysyłki.

• #3 09 Gru 2009 10:24
    inventco.eu

Poziom 29  

Też mogę wlutować ale też niestety wysyłkowo - Kielce

• #4 17 Gru 2009 00:29
    adambehnke
    Poziom 24  

Dziękuję.Elementy wlutowałem przy odbieraniu płytki w Satland-Prototype. Z tą płytką był o tyle problem że nie miała solder-maski i podczas lutowania mogły by się posklejać ścieżki a raster był na niej 5mils.