Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv9000 - ciemność na matrycy po włączeniu

krzysiexxx 05 Gru 2009 23:18 2507 4
  • #1 05 Gru 2009 23:18
    krzysiexxx
    Poziom 8  

Witam,

Mam problem wyswietlaniem obrazu na laptopie Hp pavilion dv9000. Podczas gry, nagle ekran zrobil sie czarny i pojawily sie kolorowe drobne paski pionowe i poziome. Po wylaczeniu komputera przyciskiem wlaczajacym kolorowe paski sa dalej obecne na czarnym tle. System staruje bo slychac dzwiek logowania do windowsa ale nie ma obrazu, prosze was o pomoc nim moj tata sie dowie:P Nie wiem jak sobie z tym poradzic sprobuje podlaczyc zew. monitor ale moze cos uda mi sie zrobic. Jeszcze raz prosze o pomoc, wskazówki, wasze przemyslenia, przypuszenia i kazda inna myśl.

Z góry bardzo serdecznie dziekuje.

0 4
  • #3 05 Gru 2009 23:36
    krzysiexxx
    Poziom 8  

Dziekuje za szybką odpowiedz!!

Mimo to mam jeszcze jedne pytanie. Co jest powodem tej usterki???
    A co do naprawy, to nie bede się jej podejmowal bo moze sie to skonczyc gorzej, gdyz nie mam doswiadczenia w takich sprawach.:/

Dzieki wielkie jeszcze raz.!!!

0
  • #4 08 Gru 2009 05:53
    mikrocb
    Poziom 15  

Powodem usterki było przegrzewanie się układu grafiki.
    Poczytaj link z postu ''mat_ed-a". Tam jest wszystko na temat Twojego problemu.

Polecam Ci jednak poszukać dobrego serwisu. Koszt 200-300zł.

Pozdrawiam

0
  • #5 08 Gru 2009 17:06
    krzysiexxx
    Poziom 8  

Laptop na szczesie poszedl na gwarancje, wiec nie ma problem, powinni zrobic to dobrze.

Hmmm... przegrzała się mowisz, myslalem ze laptopy jako "male" komputery sa tak zaprojektowane, aby takie sytuacje nie mialy miejsca ewentualnie bardzo rzadko(no chyba ze mam szczescie i to bylo wlasnie bardzo rzadko). No nic oby serwisanci przywrocili laptop do poprzedniego stanu.

0