Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie tanio kupić laptopa? (Nie sklepy internetowe)

Verona 06 Gru 2009 13:29 6620 6
  • #1 06 Gru 2009 13:29
    Verona
    Poziom 23  

Witam. Brat jest na studiach, nadchodzi gwiazdka i laptop byłby idealny na prezent. Rodzice się na tym nie znają, więc ja mam znaleźć taniego laptopa. Niestety allegro i sklepy internetowe odpadają, gdyż rodzice twierdzą że przyślą mi zepsutego :/

Mieszkam w małym mieście, więc dużego wyboru nie mam. Czy gdzieś np. w warszawie jest dobry sklep mający ofertę w internecie (bym mógł przejrzeć czy warto jechać do tego miasta) z tanimi nowymi laptopami?

Cena to 1000-1400zł. Wiem że to mało, ale nie ja ustalam cenę :/ Komputer jak już mówiłem jest dla studenta, czyli nie to jakiś super gier, a więc nie potrzeba super grafy itp. Musi mieć WiFi, i będzie służył głównie do nauki, internetu i ewentualnie muzyki i filmów. Dobrze aby matryca była w tej cenie możliwie największa, ale nie jak w netbooku.

Czy w tej cenie się zmieszczę z nowym w miarę dobrym laptopem? Oczywiście może być bez systemu, gdyż on pewnie tylko zwiększy cenę.
    Oczywiście może być allegro i sklepy internetowe, lecz muszą być one również normalnym sklepem do którego można pojechać i sprawdzić wszystko.

Mieszkam bardzo daleko od stolicy i każdego dużego mista, więc nie mogę pojechać sobie i chodzić po wszystkich sklepach szukając dobrej oferty, dlatego tutaj piszę. Pewnie są gdzieś jakieś świąteczne promocje albo coś.

• #2 06 Gru 2009 13:34
    szaleniec
    VIP Zasłużony dla elektroda

W Ostrowie jest Komputronik, a w Kaliszu Komputronik, Proline oraz Softon. Wszystkie wymienione prowadzą sprzedaż internetową i stacjonarną.
    Bliżej Krotoszyna raczej lepszych sklepów nie znajdziesz.

• #3 06 Gru 2009 14:00
    morcin2
    Poziom 18  

Coś mi się zdaje że w ogóle nie orientujesz sie w cenach ale życzę powodzenia.

• #4 06 Gru 2009 14:22
    wariato
    Poziom 43  

Dołóż 200 pln i kup Lenovo G550 z aukcji numer 840664597. Będziesz zadowolony. Pewny sprzedawca, osobiście u niego kupiłem nie ma najmniejszych probemów. Przyślą Ci kurierem idealnie zapakowane. Lepszych parametrów za taką cene nie znajdziesz. Pozdrawiam

• #5 06 Gru 2009 14:36
    Verona
    Poziom 23  

ok do świąt jeszcze czas i będę śledził oferty na komputroniku i innych. Dzięki za odpowiedzi.

• #6 06 Gru 2009 14:51
    199693
    Usunięty  
  • #7 06 Gru 2009 15:59
    efen667
    Poziom 10  

Wez z allegro cos - tylko przesylka kurierska pobraniowa. Sprawdzisz paczuszke jak przyjdzie, a kurier sobie herbatke wypije w tym czasie.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME