Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak się dobrać do licznika elektronicznego: Fiat Citroen..

Strikerer 06 Dec 2009 13:43 1290 6
    Strikerer
    Level 9  
    Cześć, interesuje mnie dobranie się do licznika przez gniazdko diagnostyczne. Coś pozmieniać, dodać itp.

PS. Jeżeli masz ochotę nabić sobie pościka pisząc: "Google nie gryzie.." "nie bierz się za coś czego nie umiesz" "Możesz więcej zrobić szkód niż pożytki" lepiej daruj sobie. Pisząc tutaj proszę o POMOC, SCHEMATY i INFORMACJE od osób, które coś się na tym znają.
    bodzio012
    Level 33  
    Fiata tylko nie które modele da się i w dodatku nie za stare, citroena nie ruszysz
    romoo
    User under supervision
    Dobrać sie najlepiej wyciągając go a potem już z górki jak sie MA programera bo toto ma niespotykane proc/memeo.
    tocka
    Level 24  
    Strikerer wrote:
    Cześć, interesuje mnie dobranie się do licznika przez gniazdko diagnostyczne. Coś pozmieniać, dodać itp.

PS. Jeżeli masz ochotę nabić sobie pościka pisząc: "Google nie gryzie.." "nie bierz się za coś czego nie umiesz" "Możesz więcej zrobić szkód niż pożytki" lepiej daruj sobie. Pisząc tutaj proszę o POMOC, SCHEMATY i INFORMACJE od osób, które coś się na tym znają.

Fiat to MOTKI i trzeba specjalny programator, a Citroen i Peugot ( dwa miejsca zapisu przebiegu) to trzeba inny, tak więc uzbieraj do świnki 3500zł i w tedy zadaj odpowiednie pytanie.
    Masz prostą i na temat odpowiedź. ( i studiuj google oraz allegro to będziesz wiedział co ci jest potrzebne bo interfejsem za 200zł tego nie zdziałasz).
    romoo
    User under supervision
    Strikerer wrote:

A ja chciałbym sie dostać do skarbca Fort Knox przez moją muszlę klozetową!
    Widze że temat od początku był niedorozwojowy.
    tocka- 3500zł to nie wszystko wiedza też by sie przydała.