Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki nauszne do 350 zl

h1ghway 07 Gru 2009 00:25 1758 1
  • #1 07 Gru 2009 00:25
    h1ghway
    Poziom 1  

Witam. Jako, że za bardzo nie orientuje się w kwesti słuchawek prosiłbym o pomoc. Obecnie posiadam Sennheiser'y hd 202. Mając na względzie warunki domowe spisują sie dobrze (jak dla mnie). Słuchawki muszą koniecznie posiadać regulację głośności; bedą używane do muzyki (trance, progressive, deep), filmow, gier etc. więc chcę sobie oszczędzić bawienie się w każdym programie w ustawienia, mam mieć przy ręce regulator i koniec. Na 99% słuchawki będą brane z alledrogo. Przedział na jaki mogę sobie pozwolić to maksymalnie 330-350zł. Muszą grać co najmniej na tym poziomie jak hd 202 lub oczywiście >.
    Narazie wypatrzyłem AKG K 430. Ktoś może coś o nich powiedzieć, ktoś posiada, opłaca się brać?
    Z góry dzieki, pozdrawiam.

0 1
  • #2 07 Gru 2009 19:43
    farciarz84
    Poziom 2  

Regulacje glosnosi sobie odpusc.

Ja osobiscie mam sennki hd485 i bardzo je polecam. Jezeli lubisz mocny, gleboki i soczysty dół. Napedzisz je dobrze nawet bez specjalnego wzmacniacza sluchawkowego i to ich jest najwiekszy plus (mozna puscic muze ze zwyklego blaszaka lub sredniego mp3).

Zupelnie inaczej ale rowniez bardzo przyjemnie zagraja GRADO sr60 i je tez moge CI polecic w tej cenie. Idz do mm/saturna i posluchaj sobie majac na uwadze ze po wygrzaniu sprzet zagra szerzej.

pozdr

0