Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HaxDoor infekcja Vista? Skype nie działa, GMER.

07 Gru 2009 20:31 1993 6
  • Poziom 21  
    Prosze o sprawdzenie loga z Combofixa.Mam podejrzenie zainfekowanego komputera prosze o pomoc.Prosze o dokladne wyjasnienie co mam i jak mam zrobic.Dziękuje Panie Kolobos.I prosze o pomoc bede bardzo wdzieczny.Pozdrawiam.J.
  • Spec od komputerów
    Czy skan przy pomocy mbam oraz cureit cos wykrywa?
  • Poziom 21  
    Nie skan nie wykrywa zadnej infekcji.Pewnie Pan sobie przypomina ze pisalem o skypie.Mysle ze to moze byc zwiazane z tym?Dziekuje za cierpliwosc dla takiego upierdliwca jak ja.J.
  • Spec od komputerów
    Nie przypominam. Skoro nie ma infekcji to dlaczego napisales w tym dziale?
  • Poziom 21  
    Problem-instalacja bitcomet po instalacji praktycznie wysiadł skype.Nie moge sie nigdzie dodzwonic poprostu momentalnie mnie rozłancza ale co dziwne w godzinach przedpoludniowych skype dziala bardzo dobrze nawet wtedy gdy mam właczony bitcomet.Pomyslalem ze moze jakis wirus blokuje mi porty to po pierwsze po drugie przy instalacji GMER ukazal sie ekran smierci - symbole błedu 0x0000008e
    (0x0000005,0x82250d45,0xa877ea54,0x000000.Przeczytalem na informacji Microsoftu iz symbol 0x0000008e oznacza infekcje wirusem HaxDoor.W zwiazku z tym moje pytanie.Pozdrawiam.J
  • Spec od komputerów
    Gmer to specyficzny program i nie na kazdym systemie dziala, nie oznacza to infekcji.
  • Poziom 21  
    Rozumiem.Czyli komputer mam czysty i wolny od infekcji tak?Jezeli tak to ide walczyc z operatorem sieci w sprawie skypa.Dziekuje za zainteresowanie i pomoc.Pozdrawiam.J.