Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Omega 2.0 16v z gazem Nie odpala

martusia3 17 Dec 2009 19:13 8589 37
Wago
    eltron
    Level 25  
    Fill@, nie wiem czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz. Śmiem wątpić, czy widziałeś w ogóle kiedykolwiek taki silnik o którym mowa w tym temacie. A tak w ogóle, to w tej branży dla mnie jesteś laik.
  • Wago
    martusia3
    Level 10  
    Mechanik stwierdził że to immobilizer lub sterownik i wysłał mnie z kwitkiem do domu bo nie umie tego naprawić.
  • Wago
    lysy1980
    Level 32  
    Jeśli jest to rocznik 94 (modelowo i produkcji) to antynapad (nie immobilizer) jest tam rozbrajany z pilota na podczerwień (zabezpieczenie można obejść 3 kablami). Jeśli jest to rocznik modelowy 95 (produkcji 94) to już mógł dostać immobilizer transponderowy, a wtedy usterka jest gdzieś w układzie jak napisał tomasz0703 na pierwszej stronie tego tematu.
    tomasz0703
    Level 25  
    Można spróbować poprawić luty w puszce immo może pomoże.Jak nie to moge pomoc info na priw.
    eltron
    Level 25  
    Immo w tym od '96. Poza tym - czy mówił Ci jakie są objawy uszkodzenia sterownika albo awarii immo? Bo na immo mi to nie wygląda, sterownik owszem - może być uszkodzony, ale to trzeba byłoby sprawdzić.
    lysy1980
    Level 32  
    eltron wrote:
    Immo w tym od '96.

Od 95 zależnie od opcji.
    Marek wawa
    Level 10  
    prosty sposób jak kreci i nie odpala ,zdejmij rure od filtra przy silniku i popros kogos niech zakreci a Ty w tym momecie psiuknij jakim kolwiek dezodorantem zobacz czy to ma chec współpracowac ,bo nie raz w ten sposób mozna zdiagnoaowac przyne
    martusia3
    Level 10  
    Odebrałam autko od mechanika i wystarczyło wymienić komputer. Dziękuje panom za dobre rady.:)