Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

P-2602R-D1A Netia serwer gry

zehel 07 Gru 2009 21:54 990 4
  • #1 07 Gru 2009 21:54
    zehel
    Poziom 2  

Mam problem z modemem netii podanym powyżej chcąc założyć serwer do gry team fortress. Porty zostały już przekierowane (mam ip zmienne,według instrukcji modemu i innych stron przekierowanie jest poprawne) ale dalej nikt nie jest wstanie się dostać na serwer . I stąd pytanie ktoś się z czyms podobnym spotkał lub wie co może pomóc.

0 4
  • #2 07 Gru 2009 22:14
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Opisz dokładniej, jak wygląda konfiguracja połączenia i serwera gry.

0
  • #3 07 Gru 2009 22:55
    zehel
    Poziom 2  

serwer gry : steamowski hlds do gry tf2 czyli na source. Serwer startuje poprawnie i i pisze ze bez problemów połącza sie do serwerów steam . Ale dalej nikt nie moze sie dostac oprócz mnie po lanie
    a gra nie jest ustawiona na lan.
    konfiguracja połączenia co dokładnie cie interesuje ?

0
  • #4 07 Gru 2009 22:56
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Jakie karty sieciowe, jak skonfigurowane, jakie adresy IP zastosowałeś. Wszystkie te dane są niezbędne by zdiagnozować problem.
    Jakie dokładnie porty przekierowałeś?

0
  • #5 07 Gru 2009 23:34
    zehel
    Poziom 2  

Karty sieciowe a dokladnie jedna zintergrowana z płyta główną i jej opcje sa ustawione na automatyczne uzyskiwanie ip (podobno ten modem nie może mieć innaczej żeby było dobrze ) port gry 27015 domyślny (porty nie pierwszy raz przekierowywałem ale wcześniej miałem tp i tam działało) Strona portforward.com też ma to mniej więcej tak napisane , później kusząc się na ich program do sprawdzenia portów pisało że port 27015 na tcp i udp jest odblokowany ale sądzę, że coś innego jest przyczyną.

0