Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amplituner SONY SRT-K670P - kino domowe

07 Gru 2009 22:06 1484 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam z SRT-K670P. Mianowicie dziecko podłączyło wtyk typu mini jack do gniazda 240V na 100% do fazy. Drugi koniec w tym czasie był podłączony do wejścia SA-CD/CD np do podłączenia walkmana. W ten oto sposób najprawdopodobniej uszkodził się ten amplituner... I pojawił się przez jakiś czas napis PROTECTED. Byłem w serwisie i mi powiedziano, że wysiadł jakiś układ - przełącznik wejść i że na allegro można go kupić za ok 150 zł czyli razem z robocizną ok 250 zł chcą ode mnie, ale jest ale... Powiedzieli mi że nie gwarantują że to tylko ta usterka, że mogło pójść coś jeszcze czego nie są w stanie stwierdzić teraz dopóki nie maja tego przełącznika wejść... Powiedzieli mi nawet że jak "poszła" awaria dalej to naprawa może nawet wyjść 1000zł!!! Czy warto zaryzykować i to naprawiać? Czy ktoś miał coś podobnego u siebie albo w swoim serwisie i czy faktycznie tyle to kosztuje? PS. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Pozdrawiam

Proszę niezwłocznie poprawić temat.
    Regulamin pkt. 11.
    GM
  • Poziom 37  
    To będzie tak: zainwestujesz kilkaset złotych w naprawę, po czym okaże się, że konieczna będzie kolejna inwestycja. W tym momencie całkowity koszt naprawy przekroczy wartość sprzętu. Ja sam kilka razy szedłem na całość i później tego żałowałem. A serwis, który kupuje części na Allegro to bym omijał...
  • Admin grupy audio
    Po pierwsze - nie SRT-K670, Tylko STR-K670.
    Po drugie - sprzęt złom, serwis ma całkowitą rację. Możliwe (i prawie pewne), że poza układem wejściowym uszkodzone jest coś jeszcze.
    Po trzecie - taki amplituner ktoś wystawił na allegro za 490zł i nie było chętnych do kupna.

Wnioski nasuwają się same - nawet za 250zł opłacalność naprawy tego urządzenia stoi pod znakiem zapytania.
  • Użytkownik usunął konto