Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD Philips 32PF9966/10 Wyłącza się

07 Gru 2009 22:33 1620 3
  • Poziom 21  
    Witam.Mam tv z chassis FTL2.4E ,który po około 2 czasem 6 min. wyłącza się do st-bay i pokazuje kod błędu chyba 80 (osiem błysków krótkich jeden długi) ale w tabeli nie ma kodu 80. Często po włączeniu pulsuje dioda szybko jednostajnie i tv nie włączy się, tak mam w tej chwili. Z zasilacza wychodzi 5 volt i nic więcej. Gdy tv ruszał błysło podświetlenie i po chwili startował. Obecnie podświetlenia nie ma i dioda mruga szybko cały czas. Po wejściu w SAM pokazał błędy: 004 076 018 055 006
    003 008 035 018 118
    Wykasowałem błędy i zobaczymy, na razie po wykasowaniu gra ok 10 min.
  • Spec od TV
    Nie wiem czy masz serwisowke do tego modelu, w biuletynach PHILPSa jest tylko wzmianka o wyłączającym sie po około 2 godzinach, trzeba wejśc w tryb SAM czyli pilot i:"062596 [i+]"->SW maintenance" -> "Upgrade" -> "Clear EPG Flash".
  • Poziom 21  
    Mam serwisówkę ale angielską i nie wszystko wiem. Wszedłem w SAM na SBB. Możesz coś więcej o tym upgrade, czy coś nie przestawię, czy trzeba mieć soft?.
  • Poziom 21  
    Telewizor po wyczyszczeniu kodów błędu i opuszczeniu trybu serwisowego grał 4 dni i znowu padł w ten sam sposób. Może ktoś pomóc ?.