Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Line In w radiu Beta II Philips

07 Gru 2009 23:02 1772 6
  • Poziom 21  
    Witam, mam takie pytanie chciałbym zrobić wejście AUX (Line In) w radioodtwarzaczu Philips Beta II, niestety przeszukuję internet żeby znaleźć schemat do tego radia, niestety nic, choć widziałem że kilka osób też miało ten sam problem. Jeśli nie znajdę tego schematu to jest jakaś inna możliwość zrobienia takiego wejścia? Kasety i tak nie używam tylko że podpięcie zamiast głowicy to ryzykowna sprawa gdyż z tego co mi wiadomo to wtedy mamy różnicę napięć z mV na V więc to nie taka prosta sprawa (chyba że ktoś takie coś robił i ma jakiś pomysł). Więc czy jest jakaś alternatywa bo wiem że najlepiej podpiąć zamiast AM, tylko że nie mam schematu :| .
  • Poziom 17  
    O Matko:D To kolejny tego typu post w przeciągu 2tygodni. Panowie mamy fajną opcje Szukaj. :)
  • Poziom 21  
    Wiem że taka opcja istnieje :D:D:D , klikałem w nią dziś kilkadziesiąt razy, po prostu moje zapytania były raczej o schematy, a jak już znalazłem post o wpinaniu się do głowicy to doczytałem się że z głowicy sygnał jest rzędu mV, a jeśli bezpośrednio podczepimy się pod głowicę to dajemy sygnał rzędu V, możemy przez to w najgorszym przypadku uszkodzić radio, dlatego chciałem się dowiedzieć konkretów a wybaczcie mi ale jest 23:38 a ja na prawdę przeszukiwałem forum od kilku godzin i jestem zmęczony :wink: .
  • Poziom 22  
    kolego "cobi" nie przejmuj się tym co pisze "rzeziu" widać on tak ma. W końcu mamy sobie pomagać a nie umoralniać. Zobaczę jutro czy mam do tego radyjka jakąś dokumentację, ale może być problem. Tymczasem pzdr
  • Poziom 17  
    Bardzo chętnie pomogę, ale jak sam mister_j zauważył, podobny temat był 4 pozycje w dół.

Może nie posługuje się fachowymi poradami,ale staram się naprowdzić potrzebujących, gdzie się wpiąć.

Powodzenia :)
  • Poziom 21  
    No tak tylko zauważ, że temat postu jest taki że ciężko stwierdzić że jest o podobnej treści, każdego postu nie będę sprawdzał a jak już mówiłem jakby na elektrodzie dawali 10 groszy za klikanie w "szukaj" to już bym dzisiaj na dwa piwa miał :D .