Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki zestaw 5.1 do amplitunera Denon AVR 1610

WeSik 08 Gru 2009 11:54 2136 1
  • #1 08 Gru 2009 11:54
    WeSik
    Poziom 1  

Witam wszystkich serdecznie.

Sprawa wygląda następująco: Mam do wydania ok 3.000 zł. Chce za to kupić amplituner + zestaw głośników 5.1. Model amplitunera po długim zastanowieniu już wybrałem - będzie to Denon AVR 1610 za około 1.400zł. Teraz chciałbym abyście polecili mi jakie do tego głosniki wybrać za pozostałą kwotę :-) Oczywiście rozumiem, że najlepiej samemu posłuchać różnych modeli i coś wybrać ale niestety nie za bardzo mam czas ani możliwości aby poznać wszystkie modele na własne uszy. Jeżeli będę miał listę kilku modeli/zestawów polecanych wtedy postaram się gdzieś je usłyszeć. Pokój ma jakieś 18m kw. Tylne satelitki musiały by być raczej zawieszone na ścianie, z przodu ewentualnie mogą być stojące kolumny. Sprzęt będzie głównie używany jako kino domowe - podpięty mediacenter, tuner n'ki, telewizor lcd. Czasem także chciałbym posłuchać muzyki - gatunkowo cały przekrój od reggae przez jazz do metalu. Chciałbym aby głośniki były dobrze dobrane pod względem mocy itp do tego amplitunera. Nie potrzebuję super mocnego zestawu żeby tynk odpadał, nie będę słuchał raczej za głośno (no może czasem), chcę po prostu dobrze odwzorowanego czystego dzwięku :-) Co do ceny najlepiej by było zmieścic się w kwocie ok 1.600 zł za cały zestaw z subwooferem o ile to możliwe, jeżeli za niewiele więcej dostępne są zestawy jakościowo dużo wyżej to oczywiście postaram się dozbierać lub np później dokupić subwoofer. Dziękuję za wszelkie sugestie :-)
    PS Proszę szanownych forumowiczów o nie odpowiadanie w stylu "za tą cenę to kupisz shit" czy "kup stereo do muzyki" itp, dziękuję.

0 1