Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda felicia 1,3 LPG 97r gdy się rozgrzeje zaczyna szarpać

08 Gru 2009 13:37 3276 4
  • Poziom 9  
    witam,
    mam skodę felicie 1,3 + LPG z 97roku, od pewnego czasu samochód zachowuje się co najmniej dziwnie... pali bez problemu, gdy się rozgrzeje zaczyna szarpać, gasnąć np: gdy stoję na światłach (zarówno na benzynie jak i na gazie) :( podczas jazdy czasami spada moc i mimo zmiany biegów na niższe i wciskania pedału gazu do dechy zawsze gaśnie...po chwili zakręcę i pali bez problemu...i od nowa to samo...gdy jest zimna jest wszystko ok. objawy te są nieregularne... byłem już u 2 mechaników i nikt nie wie ci jest. wymieniłem już pompę paliwa, przekaźnik pompy, czujnik położenia wału i nic. Przepustnica-ok, cewka też w porządku... nie wiem co mam już robić??!! tylko kasę ładuję na darmo...
    pomóżcie!!!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    Sprawdziłbym przede wszystkim świece (podmianka),przewody wn, kopułkę rozdzielacza.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 15  
    Witam proszę sprawdzić immo
  • Poziom 14  
    Może kwestia składu mieszanki i silniczka krokowego od ssania?
  • Poziom 1  
    Ja też tak miałem w felicii 1,3 mpi, na zimno palił bez problemu a jak sie zagrzał tak do ok 80stC to gasły mi gary 2 i 3. okazało się że siadł moduł zapłonowy, który jak był zimny to dawał iskrę, a na ciepło już nie chciał. w każdym bądź razie ja bym szukał z zapłonie