Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

naczepa chłodnia schemat połączeń

08 Gru 2009 19:22 8085 18
  • Poziom 1  
    Pilnie poszukuję schematu połączeń elektrycznych agregatu chłodniczego Carrier zamontowanego na pace pojazdu (dokładanej chłodni) z instalacją elektryczną samochodu Lublin. Z agregatu wychodzą dwa przewody zasilające grube (bezpośrednie zasilanie z akumulatora), przewód wielożyłowy sterownika kabinowego (wł./wył.; ust. temperatury), cztery przewody... i tu mam problem. Do podłączenia sprężarki na silniku potrzebuję jednego przewodu
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 21  
    a jaki to model tego arriera bo bez tego nie mozna podac konkretnego schematu?
  • Poziom 2  
    mogę udostępnić schemat , ale muszę znać model agregatu.....

• Sklep HeluKabel
  • Poziom 16  
    Ja proszę o instrukcję obsługi agregatu carrier supra 944. Główny problem mam z ustawieniami sterownika...bez instrukcji..

Proszę również o rzucenie okiem na opisywany przeze mnie problem = > tutaj
  • Poziom 10  
    Witam,

ja szukam połączeń ekektrycznych a właściwie schematu agregatu carrier supra 522.

Dziękuje z góry i pozdrawiam.
  • Poziom 38  
    Witam
    mam jeden problem i będę wdzięczny za pomoc Pacjent to carrier zephyr 200 unitronic.
    A mianowicie potrzebny mi jest symbol diody (ze sposobu podłączenia wnioskuję ze jest to transil )umieszczonej na podstawie zespołu unitronic obok złącza środkowej karty.
  • Poziom 10  
    Witam
    Ma ktoś może schemat połączeń do Zephyra 540? Mam to założone na Lublinie III. Cały czas chodziło bez zarzutu aż tu pewnego dnia cisza, na sterowniku nic się nie wyświetla i nic nie można zrobić.
  • Poziom 21  
    Z ktorego roku ten Zephyr i czy na plycie micro?
  • Poziom 10  
    Chłodnie z agregatem montowali mi 4 lata temu czyli ok 2006r. A co do reszty to nie mam pojęcia. Do sterownika idzie kabelek 8 żył z wtyczka RJ45. Jego nr katalogowy jaki udało mi się znaleźć to 79-60409-00 a wygląda tak

• Poziom 21  
    Poszło, sprawdz emeila
  • Poziom 10  
    Dzięki za schemat. Bardzo pomógł mi znaleźć usterkę: przerwany a w zasadzie przepalony główny kabel zasilający +, który idzie nad kabinę do puszki z płytką. Tarł o wzmocnienie silnika aż się izolacja przetarła i zwarło. Połączyłem kable i sterownik kabinowy odżył ale.. :
    1. Na sterowniku wyświetla się tylko EE i nic poza włączeniem go i wyłączeniem nie da się zrobić
    2. Płytka sterująca (to co jest nad kabiną gdzie idą wszystkie przewody) pobiera cały czas prąd 0,12A bez względu na to czy jest włączony zapłon czy kluczyk jest wyjęty

Co oznacza ten błąd? (jeśli na podstawie tego co napisałem można to określić)
    Czy to normalne że taki prąd jest ciągle pobierany pomimo że nic nie chodzi? Na kablu już nie ma zwarcia.
    Może to uszkodzenie mikroprocesora (płytki etc.) spowodowane wcześniejszym zwarciem
  • Poziom 21  
    EE bład czujnika wnetrza zabudowy(paki) spowodowany przewaznie uszkodzeniem kabla(przeciecie) lub uszkodzenie elektryczne(spalony)
    Czym(jakim) miernikiem zmierzyłes ten prad i w jaki sposob?
  • Poziom 10  
    Prąd zmierzyłem zwykłym wielofunkcyjnym miernikiem takim za ok 50zł. Wpiąłem sie szeregowo w kabel + (ten gruby) zaraz za akumulatorem. Jest tam bezpiecznik 40A wyjąłem go i wpiąłem się amperomierzem. Czekałem ok minuty i pomiar się nie zmieniał ciągle było to 0,12A.
  • Poziom 21  
    Moze to bład miernika bo tez tak bywa czasem
  • Poziom 10  
    Raczej miernik jest sprawny i dobrze pokazuje. Nawet przy wkładaniu bezpiecznika tego 40A jest iskra czyli prąd idzie.
  • Poziom 1  
    witam, poproszę też o powyższy schemat (i ewentualnie inne jeśli to możliwe), gdyż w dwóch zamontowanych agregatach nie działa nic (samochody kupione używane)
    adres:
    berry123(malpa)wp.pl