Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

konfiguracja routera tp-link wr340g Multimedia

08 Gru 2009 20:29 11703 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam Laptopa z Wifi kupiłem routera Tp-Link wr 340 g.Jestem podłączony do sieci kablowej Multimedia.
    bardzo proszę o łopatologiczne wyjaśnienie jak skonfigurować te urządzenie mam zainstalowany system Windows 7
    1 podłączyłem kabel z modemu do wejścia Wan z wejścia LAN poprowadziłem kabel do laptopa
    2 wszedłem w ustawienia karty wifi i ustawiłem na automatycznie

3.wszedłem w ustawienia routera przez przeglądarkę i zastosowałem zalecenie wg. instrukcji Quick setup ale nadal internet nie działa.

Chciałbym żeby router był podłączony do modemu i przez wifi korzystać z internetu bez żadnych kabli
    Proszę o pomoc bo siedzę z 3 godziny i nic nie wskórałem

Proszę wklejać grafikę wg tej instrukcji: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html
    [DriverMSG]
  • Poziom 16  
    Zmień adres LAN na 192.168.2.1, a WAN ustaw na "dynamic IP". Dla pewności sklonuj jeszcze mac adres karty sieciowej do routera.
  • Poziom 9  
    Dzięki bardzo, a gdzie mam ustawić zabezpieczenie żeby nikt nie podkradał mi łącza?
  • Poziom 16  
    W "Wireless Settings" zaznaczasz "Enable Wireless Security" i wybierasz WPA2-PSK, w "PSK Passphrase" wpisujesz swoje hasło. Możesz dodatkowo ograniczyć dostęp po MAC-u.